O podujatí

Profesia days Bratislava oslavuje 10 rokov! Už celú dekádu ti prinášame stretnutia s tvojimi budúcimi kolegami, šéfmi, skvelými spíkrami, kariérne poradenstvo, modelové pohovory, workshopy, rôzne formy vzdelávania, zábavu a mnoho ďalšieho.

S okrúhlymi narodeninami prichádza aj jedna zmena – najobľúbenejší veľtrh príležitostí sa totiž mení na ešte lepší a väčší festival príležitostí. Na čo všetko sa môžeš tešiť? Okrem zaujímavých firiem pôsobiacimi na Slovensku a v zahraničí zažiješ prednášky top vybraných spíkrov za ostatné roky, ako aj ďalších. Priestor sme opäť o niečo rozšírili a na mieste nájdeš tematicky zamerané ostrovy príležitostí, aby si každý našiel to svoje – ostrov mladých talentov, ostrov kreativity a marketingu, ostrov spoločenskej zodpovednosti, ostrov technológií a IT, ostrov zdravia, ostrov podnikania, ako aj zónu príležitostí s vystavovateľmi pôsobiacimi v oblasti výroby, administratívy, atď.. Tak príď a objav svoju budúcnosť 6. – 7. 3. 2019 v INCHEBA EXPO BRATISLAVA!

Podujatie organizuje spoločnosť Profesia, prevádzkovateľ najväčšieho slovenského jobportálu Profesia.sk. Vstup na podujatie je zadarmo a vstupenka platí počas oboch dní konania festivalu príležitostí. Stačí sa len registrovať.