ZÓNA PRÍLEŽITOSTÍ

Hľadáš novú alebo dokonca svoju prvú prácu? Navštív zónu príležitostí, kde nájdeš firmy pôsobiace v oblastiach ako obchod a služby, výroba, IT, manažment a ďalších. Využi príležitosť, nájdi si ponuku ako šitú pre teba a zmeň prácu, ktorá ťa nebaví.

V zóne ťa čaká

Hlavné pódium

Rapper, najznámejší neznámi admini slovenského facebooku, podnikateľky, novinárky. Top spíkri a motivátori z najrôznejších odvetví budú počas dvoch dní rozprávať o svojej ceste za úspechom. Príď sa inšpirovať a nakopnúť k tým správnym rozhodnutiam zmeniť svoj život. Pozri si program a mená spíkrov.

Master Class

Chceš byť o krok vpred pred ostatnými? Prednášky a workshopy v Master Class sú primárne zamerané na rozvoj soft skills, kritické myslenie a mnoho ďalšieho. Zisti, prečo je dôležité vedieť sa predať, ako sa na svet pozerajú podnikatelia, či ako skrotiť trému pred pohovorom.

Prednášková miestnosť Profesia

Máš stres z pohovorov? Chceš vedieť, ako napísať CV, ktoré vynikne medzi ostatnými, a aký plat si vypýtať? V prednáškovej miestnosti Profesia ťa skúsení odborníci prevedú svetom hľadania práce, vysvetlia, kde kandidáti robia najčastejšie chyby a dajú ti rôzne rady, ako získať prácu, v ktorej budeš spokojný.