ZÓNA BEZ HRANÍC

Profesia days otvoria nové príležitosti aj pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. V Zóne bez hraníc nájdete firmy, sociálne podniky, chránené dielne a agentúry podporovaného zamestnávania. Skúsené personalistky budú k dispozícii na cvičné výberové pohovory, pomôžeme vám aj s tvorbou a zverejnením životopisu na www.profesia.sk.  Odborníci na legislatívu, osobnú a pracovnú asistenciu, ako aj služby pre nepočujúcich vám poradia, akú formu podpory môže zamestnanec so zdravotným znevýhodnením využiť. Poradia aj tým, ktorí si sami chcú založiť sociálny podnik či chránenú dielňu, resp. pracovisko.

ČAKÁ ŤA TU

Pracovné príležitosti

V Zóne bez hraníc hľadáme čašníkov, baličov potravín, masérov, kozmetičky, záhradníkov, chyžné, pomocníkov kuchárom, ľudí do IT a automobilového priemyslu.

Poradenstvo

Pomôžeme vám s nájdením osobných a pracovných asistentov, tlmočníkov posunkového jazyka, poradíme, kde môžete začať s pracovnou rehabilitáciou. Ak vás láka podnikanie, nájdete inšpiráciu ku sociálnym podnikom či chráneným pracoviskám.

Praktická skúsenosť

Každý deň od 10,00 do 15,00 hod. môžete absolvovať cvičný rozhovor s personalistom a spoločne sa pozrieme aj na váš životopis.