OSTROV ZDRAVIA

V spolupráci s odborníkmi z rôznych oblastí fyzického a duševného zdravia sme si pre teba pripravili prednášky a workshopy, rôzne typy základných meraní a analýz s možnosťou súkromných konzultácií. Poradiť sa môžeš s Viktorom Bielikom – športovým fyziológom, ambasádorom projektu Hýb sa Slovensko a expertom relácie REŠTART a jeho kolegami, ktorí ti povedia viac o tvojom tele, správnom pohybe a zostavia ti jedálniček. Môžeš si nechať zmerať očný tlak a spraviť základné očné vyšetrenie, alebo sa poradiť s expertmi z FITCLINIC v zmysle prevencie, alebo odstraňovania porúch pohybového aparátu. S otázkami týkajúcimi sa duševného zdravia Vám radi pomôžu psychológovia a psychiatri z neziskovej organizácie NO MORE STIGMA.

ČAKÁ ŤA TU

Workshopy a prednášky

Nebaví ťa behať, ale chceš byť fit? Nevieš čo a kedy môžeš jesť a prečo niektorí môžu zjesť úplne všetko? Chceš vedieť ako aj z minimálneho pohybu vyťažiť maximum? Čelíš obrovskému stresu a chceš vedieť prečo vlastne, čo ho u teba spúšťa a ako s ním môžeš efektívne bojovať? Alebo ťa nenapĺňa to, čo robíš a nevieš ako ďalej? Na tieto, ale aj veľa iných otázok sa dozvieš odpovede na prednáškach a workshopoch v Ostrove zdravia.

Merania, testovania a analýzy

Odborníci zo ZOOM Očná optika ti priamo na mieste zmerajú očný tlak a spravia základné očné vyšetrenie, Viktor Bielik a jeho kolegovia ti zmerajú BMI, glukózu v krvi a na základe tvojej pohybovej aktivity vytvoria najvhodnejší jedálniček. Fyzioterapeuti z FITCLINIC ti pomôžu identifikovať defekty tvojho pohybového aparátu a radi ti poradia ako na to, aby si sa cítil čo najdlhšie fit. V stánku Lidl Slovenská republika, v.o.s. sa dozvieš, ako sa firma stará o zdravie svojich zamestnancov a možno inšpiruje práve teba.

Konzultácie a psychohry

Doba je rýchlejšia, v práci na nás kladú čím ďalej tým väčšie nároky na výkon a efektivitu. Zároveň máme sami od seba obrovské očakávania, čo nás tlačí do rôznych nekomfortných situácií, ktoré môžu vyvolať rôzne psychické problémy. Ak ťa trápia pracovné vzťahy, máš pocit, že ťa práca nenapĺňa a nevieš ako ďalej, alebo si prešiel v osobnom živote traumatickým zážitkom, prípadne máš akúkoľvek závislosť a potrebuješ pomôcť, príď sa porozprávať s psychológmi a psychiatrami z neziskovej organizácie No More Stigma.

Vystavovatelia