OSTROV TECHNOLÓGIÍ A IT

Si ajťák telom aj dušou? Appky a kódy máš v malíčku? Príď sa predviesť do Code areny a inšpirovať workshopmi od najlepších. Nájdeš tu parádne workshopy od Learn2Code a ďalších.

ČAKÁ ŤA TU

Code arena

Code arena je súťaž vo front-end kódovaní. Dostaneš dizajn (screenshot) a tvojou úlohou je nakódovať ho do čo najvernejšej podoby za 20 minút. Môžeš používať vlastný laptop, editor kódu bude špeciálny nami dodaný. O víťazovi a postupujúcom do finále rozhodujú prítomní diváci hlasovaním.

Kód a všetko, čo budú robiť súťažiaci bude možné vidieť na externých monitoroch otočených smerom k publiku. O postupujúcich do finále a o celkovom víťazovi rozhodujú prítomní diváci hlasovaním. Víťazi získajú hodnotné ceny. Poď do toho, bude to zábava!

Začíname v stredu, 6. 3. o 16:00. Moderuje Roman Yablko Hraška.

 

Workshopy

Na Ostrove technológií a IT nájdeš hneď workshopové miestosti. Zaži workshopy od Learn2Code s IT odborníkmi z rôznych oblastí (web design, web development, online marketing, UX, data driven design, data science, motion design, programovanie umelej inteligencie, ale aj základy, ako práca s Excelom. Vítané sú aj všetky zanietené ajťáčky alebo ženy, ktoré ešte len zvažujú naštartovať svoju kariéru v IT.

Gaming zóna

Virtuálna realita, gaming, skrátka ideálny oddych, ako sa patrí. Nevynechaj možnosť vyskúšať si starú dobrú klasiku či najnovšie hry.

V stredu 6. marca bude v priestore Code areny prebiehať súťaž vo FIFA!

Vo štvrtok 7. marca bude opäť v Code arene prebiehať gamingová súťaž, tentokrát v hre Tekken.

Registruj sa na oba gamingové turnaje na mieste a súťažíš o vstupy na Y-Games a ďalšie skvelé a hodnotné ceny!

ODBORNÍ PARTNERI OSTROVA