OSTROV PODNIKANIA

ČAKÁ ŤA TU

Komplexné poradenstvo od Slovak Business Agency

Nosíš v hlave zaujímavý nápad alebo si ešte len zvykáš na svet podnikania? Navštív stánok nášho partnera – SBA, kde ti odborníci veľmi radi poradia, ako pretavíš svoj nápad v realitu a úspešne rozbehneš svoje podnikanie. Dozvieš sa aj viac info o možnostiach bezplatných workshopov, dlhodobého poradenstva, zahraničných stáží a mnoho ďalšieho.

Creative point

Si kreatívna a podnikavá duša zároveň? Slovak Business Agency ti ukáže tlač technologických prototypov prostredníctvom 3D tlačiarní a stacionárnych skenerov. Vďaka tomu sa naučíš, ako správne prototypovať a prejsť od nápadu ku konkrétnemu hmatateľnému výsledku.

Marketingové poradenstvo

Potrebuješ kreatívne nakopnúť svoje podnikanie alebo získať spätnú väzbu na svoje marketingové aktivity? Skúsená managerka.sk ti rada poradí, ako nastaviť marketing svojho biznisu tak, aby dosiahol požadované výsledky.

Právne poradenstvo

Podnikáš a máš problém vyznať sa vo svete paragrafov, právnych predpisov a zákonov? Príď sa poradiť s expertmi z GHS Legal ktorí ti pomôžu zorientovať sa v oblasti GDPR, pracovného práva a prekonzultujú s tebou konkrétne záležitosti podľa tvojej potreby.

Workshopy

Špecializované 90 minútové workshopy vedené odborníkmi na rôzne témy, zamerané na riešenie problémov v podnikaní. Program nájdeš tu.

Množstvo začínajúcich alebo úspešne rozbehnutých projektov:

ODBORNÍ PARTNERI OSTROVA