FUN ZÓNA

Zábava a odbúravanie stresu nesmú chýbať v žiadnom zamestnaní. Aj preto sme si tento rok pre teba pripravili zónu, v ktorej sa budeš môcť zabaviť, ba dokonca získať inšpiráciu napríklad aj na firemný teambuilding.

ČAKÁ ŤA TU

Závodný simulátor

Máš rád vysokú rýchlosť, ostré zákruty, baví ťa rally alebo si chceš zajazdiť na známych svetových dráhach na formule? Všetci milovníci pretekárskych hier nebudú môcť vynechať špičkový závodný simulátor, ktorý ponúka príležitosť na vylepšenie zručností nielen amatérov, ale aj profesionálov.

Virtuálna realita

Precestuj zákutia našej planéty, preskúmaj galaxiu, zabráň útoku na tvoju vesmírnu loď, zoskoč z budovy, preži útok zombie, vymodeluj si vlastný dom v skutočnej veľkosti alebo si skús multiplayer s kamošmi na vlastnej koži s virtuálnou realitou.

Fashionhry

FASHIONHRY® sú jedinečná „edutainment“ aktivita, ktorá odkrýva množstvo zaujímavých prepojení medzi každodenným životom, spoločnosťou, v ktorej žijeme a tým, čo sa rozhodneme mať v konkrétnej situácii na sebe. Hry sa odohrávajú v troch veľkých okruhoch – osobnostný rozvoj, pracovné dress cody a praktické stylingové zručnosti. Sú optimálnou náhradou pre nezáživné školenia o dress codoch a zaručenou dávkou zábavy pre teambuildingy a firemné večierky.

Wakeboard simulator

Bearded Brothers ti okrem lahodných burgrov na Ostrove podnikania prinášajú aj nezabudnuteľný zážitok v podobe wakeboard simulátora, kde sa aj vďaka inštruktorom naučíš, ako táto vychytávka funguje.

Vystavovatelia