Organizačné pokyny pre vystavovateľov

1. Oficiálna otváracia doba Profesia days Žilina v hoteli Holiday Inn pre verejnosť:
 
• Streda, 15. mája 2019, 9:00 – 19:00.
 

2. Prístup vystavovateľov do hotela pre registráciu a prípravu stánku:

• Utorok, 14. 5. 2019 – 10:00 – 18:00 – príprava stánku je možná len v tomto termíne
• Streda, 15. 5. 2019 – 07:00 – 09:00 – prístup do hotela. V tento deň už nebude možné realizovať žiadne úpravy stánku a doobjednávať ďalšie služby.
• Žiadame všetkých vystavovateľov, aby si prišli stánky pripraviť v prípravný deň, aby sme tak predišli prípadným nezrovnalostiam. Potrebné je tiež si prevziať vystavovateľské kartičky, ktoré sú potrebné k vstupu do hotela vo výstavný deň.
• Parkovanie je pre vás v blízkosti hotela zabezpečené. Prosím, pri prejazde rampou si vezmite lístok, ktorý vám pri odchode odblokujú na recepcii hotela. Mapu parkovania nájdete tu.

3. Demontáž výstavných stánkov je povolená výlučne vo stredu, 15. mája 2019, a to v čase od 19:00 – 21:00.

4. Svoj stánok nájdete v pláne priestoru už onedlho.

5. Lepenie na steny stánkov je možné len semipermeabilným lepidlom alebo lepiacou gumou. Prosíme, nepoužívajte obojstranné pásky a po ukončení výstavy odstráňte nalepenú grafiku. Za každý poškodený panel bude účtovaných 150 eur.

6. Príjazd na podujatie je možný zo strany Športovej ulice. Parkovanie pre vystavovateľov je zabezpečené v blízkosti hotela.

7. Registrácia – po príjazde do hotela sa najprv registrujte v stánku Informácie, ktorý sa nachádza pri recepcii. Na tomto mieste od nás dostanete uvítací balíček, ktorý obsahuje:

• Preukaz vystavovateľa (bez preukazu sa nedá pohybovať po hoteli)
• Žetóny na obed + pásky na ruku, bez ktorých sa nedostanete do VIP zóny

8. Raut pri príležitosti Profesia days Žilina sa uskutoční v priestoroch Holiday Inn, v utorok v predvečer konania festivalu, 14. 5. o 19:00. Prosím, potvrďte svoju účasť do utorka, 7. 5., prostredníctvom formulára, ktorý nájdete tu.

9. Catering

Partner občerstvenia, spoločnosť Lidl Slovensko, v.o.s. vám priamo na váš stánok doručí chutné a čerstvé raňajky. Ovocie k raňajkám, obedy a olovrant formou samoobsluhy nájdete vo VIP časti (reštaurácia). Raňajky sa budú podávať od 9:00 do 10:30, obedy od 11:00 do 14:30 a olovrant od 15:30 do 16:30.

10. WIFI pripojenie

V celom priestore bude k dispozícii wifi pripojenie. Prosíme vystavovateľov, aby si nevytvárali vlastné hotspoty, ktoré by spôsobovali rušenie siete pre vystavovateľov.

• Wifi sieť (SSID): Profesiadays2019
• Heslo: Pr0f3siaZA19

11. Výstavný stánok

V prípade, že máte záujem o ďalšie zviditeľnenie vášho výstavného miesta, napr. formou beach flagov, ide o propagáciu nad rámec spolupráce. Kontaktujte preto, prosím, vášho account manažéra. Prosíme tiež, aby ste na účel propagácie dodržiavali presne vymedzený priestor vášho výstavného miesta.

 

V prípade akýchkoľvek otázok, kontaktujte, prosím, svojho account manažéra.