INFORMÁCIE PRE VYSTAVOVATEĽOV

Hľadáte si budúcich kolegov alebo chcete posilniť pozitívne povedomie o vašej spoločnosti? Vystavujte na Profesia uni days Žilina, ktorý bude plný šikovných ľudí hľadajúcich rôzne príležitosti. Profesia days počas svojho 3-ročného pôsobenia v Žiline zažili vynikajúcich a profesionálnych vystavovateľov, rovnako ako kvalifikovaných uchádzačov hľadajúcich nové pracovné výzvy. Tieto pozitívne skúsenosti nás podnietili, aby sme práve v Žiline usporiadali premiéru nového formátu Profesia uni days.  

Využite jedinečnú príležitosť odprezentovať vašu spoločnosť priamo na univerzitnej pôde a presne tej cieľovej skupine, ktorú potrebujete. Budeme sa na vás tešiť, hneď ako to situácia dovolí.  


Výstavná plocha – 800 m2


15+ výstavných miest

Kontaktný formulár

V zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. a Nariadenia (EÚ) 2016/679 dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov prevádzkovateľom Profesia, spol. s r.o. Pribinova 19, Bratislava 811 09 IČO: 35800861 za účelom zabezpečenia vzájomnej komunikácie so spoločnosťou Profesia spol. s r.o. Osobné údaje budú poskytuté tretím stranám na účely IT servisu. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak zanikne po uplynutí 3 rokov odo dňa jeho udelenia a údaje budú vymazané. Viac informácií o zásadách so spracovaním osobných údajov v spoločnosti Profesia, spol. s r.o.

SPRÁVA ODOSLANÁ!