FAQ

Často kladené otázky

Je festival pre návštevníkov zadarmo?

Cieľom festivalu príležitostí je pomáhať ľuďom pri hľadaní zamestnania a novej inšpirácie, preto je vstup pre všetkých zadarmo. Je ale potrebné sa zaregistrovať, aby si získal vstupenku.

Je registrácia na podujatie potrebná?

Áno, registrácia je potrebná. Bez platnej vstupenky nebude návštevníkovi umožnený vstup na festival. Ak vyplníš všetky informácie pri registrácií, si zaradený do súťaže o iPhone, GO PRO kameru a FITBIT náramok! Viac sa dozvieš už čoskoro. 

Môžem sa zaregistrovať aj na mieste podujatia?

Áno, môžeš. Ale trochu ťa to zdrží. Preto odporúčame registrovať sa pred podujatím.

Ako sa dostanem na festival?

Festival príležitostí Profesia days sa bude konať v hoteli Holiday Inn, Športová 2, 010 10 Žilina. Dostaneš sa tam pohodlne MHD či peši z centra mesta.

Aké firmy budú na festivale hľadať zamestnancov?

Vystavovať bude množstvo zamestnávateľov. Ide o menšie i väčšie spoločnosti, ktoré hľadajú nových kolegov v oblastiach ako výroba, obchod a služby, administratíva a mnoho ďalších. Kompletný zoznam vystavujúcich spoločností aj s popisom nájdeš už čoskoro na podstránke Vystavovatelia.

V ktorý deň sa festival uskutoční?

V stredu 15. mája od 9:00 do 19:00.

Dá sa pri budove parkovať?

Áno, budova má k dispozícii platené parkovisko.

Čo všetko môžem na festivale robiť?

Program je veľmi pestrý a zahrňuje širokú paletu aktivít. Môžeš sa inšpirovať a vypočuť si zaujímavých a úspešných spíkrov, či nechať si poradiť od odborníkov vo fachu. Aby ale všetko nebolo len o práci, pripravili sme pre teba aj zábavné aktivity, na ktoré sa môžeš tešiť už teraz.

Kto organizuje podujatie Profesia days 2019 v Žiline?

Festival príležitostí organizuje spoločnosť Profesia, ktorá prevádzkuje najväčší pracovný portál na Slovensku, kde sa môžeš informovať o voľných pracovných pozíciách doma aj v zahraničí.