NAJVÄČŠÍ FESTIVAL PRÍLEŽITOSTÍ SA VRACIA DO ŽILINY

3. ročník najväčšieho festivalu príležitostí na Slovensku sa tento rok vracia do Žiliny s novým konceptom, vďaka ktorému bude ľudom bližšie než kedykoľvek predtým. Tak ako aj v Bratislave či Košiciach je postavený na otvorenej komunikácii a interakcii medzi návštevníkmi, zamestnávateľmi a odborníkmi z rôznych sfér.

Dom odborov premeníme na miesto plné inšpirácie s možnosťou otestovať a rozvíjať zručnosti, či nájsť svoje vysnívané uplatnenie. V atraktívnom priestore s ľahkou dostupnosťou pešo, mestskou i diaľkovou dopravou čaká návštevníkov do 50 vystavovateľov, profesijné poradenstvo aj nové životné príležitosti.

Novinkou na Profesia days je odstránenie bariér, ktoré sme započali zásadnou zmenou. Hlavné pódium meníme na Skill sessions. 

Tento rok do Žiliny prinesieme Skill Lab zónu, v ktorej si každý z návštevníkov môže otestovať či objaviť svoje doposiaľ nepoznané zručnosti. A to bez ohľadu na vek, vzdelanie či zdravotné znevýhodnenie. V Skill Labe majú všetci návštevníci a návštevníčky možnosť inovatívne sa vzdelávať, integrovať s umelou inteligenciou či skúsiť nové technológie, ktoré prispievajú k rozvoju talentov v dobe Industry 4.0. Zistite svoje kvality a pripravenosť na budúce povolania, ktoré bude reflektovať, v čom vynikáte.


Profesia days sú miestom, ktoré vám výrazne dopomôže zorientovať sa na trhu práce, otestuje vaše predpoklady, a v neposlednom rade prinesie množstvo zaujímavých pracovných príležitostí.

Tešíme sa na vás Dome odborov!