PROFESIA DAYS ŽILINA 2023

Najväčší festival príležitostí sa vracia do Žiliny

3. ročník najväčšieho veľtrhu práce na Slovensku sa tento rok vracia do Žiliny s novým konceptom, vďaka ktorému budeme ľudom bližšie, než kedykoľvek predtým. Tak ako aj v Bratislave či Košiciach je postavený na otvorenej komunikácii a interakcii medzi návštevníkmi, zamestnávateľmi a odborníkmi z rôznych sfér.

Počas 24. – 25. mája premeníme Dom odborov na miesto plné inšpirácie, s možnosťou otestovať a rozvíjať zručnosti, či nájsť svoje vysnívané uplatnenie. V atraktívnom priestore s ľahkou dostupnosťou pešo, mestskou i diaľkovou dopravou, čaká na návštevníkov 70 vystavovateľov, profesijné poradenstvo a nové príležitosti.

Novinkou na Profesia days je odstránenie bariér, ktoré sme započali zásadnou zmenou. Hlavné pódium nahrádzame na takzvané Skill sessions. 

Tento rok do Žiliny prinesieme Skill Lab zónu, v ktorej si každý z návštevníkov môže otestovať či objaviť svoje doposiaľ nepoznané zručnosti. A to bez ohľadu na vek, vzdelanie či zdravotné znevýhodnenie. V Skill Labe majú všetci návštevníci možnosť inovatívne sa vzdelávať, integrovať s umelou inteligenciou či skúsiť nové technológie, ktoré prispievajú k rozvoju talentov v dobe Industry 4.0. Zistite svoje kvality a pripravenosť na budúce povolania, ktoré bude reflektovať to, v čom vynikáte.


Profesia days sú miestom, ktoré vám výrazne dopomôže zorientovať sa na trhu práce, otestuje vaše predpoklady, a v neposlednom rade prinesie množstvo zaujímavých pracovných príležitostí.

Viac informácií o podujatí vám prinesieme už čoskoro…Tešíme sa na Vás!

 

 

Sleduj nás: