Aktivity na Profesia days

Vyskúšaj si modelový pohovor

Ak plánuješ zmeniť prácu a chceš sa dobre pripraviť na pohovor, alebo si chceš po prvýkrát vyskúšať, aký je to pocit mať pracovný pohovor, na Profesia days budeš mať skvelú príležitosť absolvovať modelové pohovory a kariérne poradenstvo s profesionálnymi konzultantmi zo spoločnosti ManpowerGroup Slovensko. Odnesieš si praktické rady, ako úspešne zdolať ten skutočný prijímací pohovor a získať tak svoju vysnívanú prácu. Tak neváhaj a navštív stánok Manpower.

Spoznaj silu koučingu

Stretol si sa už so slovom koučing a akosi ti nie je jasné čo to je? Doplň si na Profesia days tieto informácie a zároveň okús jeho silu. Či už riešiť otázky z biznisu alebo sú to osobné témy, isto si prídeš na svoje. A ako bonus si priamo na mieste zaujímavým spôsobom môžeš otestovať akým množstvom energie aktuálne disponuješ. Si na vrchole svojich výkonov alebo si skôr potrebuješ oddýchnuť? To zistíš na Profesia days.

Otestuj sa z cudzích jazykov

Jazyková škola Parnas ti na Profesia days prinesie možnosť otestovať sa z cudzích jazykov s odbornými lektormi. Využi šancu získať priamo na mieste a bezplatne certifikát z angličtiny, nemčiny a francúzštiny.

Vytvor si styling, ktorým na pohovore zaujmeš

FASHIONHRY – jedinečná „edutainment“ aktivita, ktorá odkrýva množstvo zaujímavých prepojení medzi každodenným životom, spoločnosťou, v ktorej žijeme a tým, čo sa rozhodneme mať v konkrétnej situácii na sebe. Hry sa odohrávajú v troch veľkých okruhoch – osobnostný rozvoj, pracovné dress cody a praktické stylingové zručnosti. Môžeš sa tešiť na hry imitujúce situácie, s ktorými sa každý zamestnanec vo svojom pracovnom živote stretne a sú rozhodujúce na jeho ceste k úspechu, pretože svoj vonkajší obraz od svojich vedomostí, pracovných skúseností a charakterových kvalít nedokážeme nijak oddeliť.

Zahraj sa s najnovšími technologickými hračkami

Zaži virtuálnu realitu. Zacvič si Tai-Chi s NAO robotom. Zahraj sa na automobilového pretekára. Vizualizuj pohyby svojich prstov. Pozri si, aké teplo vyžaruješ. Otestuj motoriku svojich rúk. Nahliadni do ergonomických štúdií. Spoznaj tajomstvá 3D tlače. Navrhni si svoj model a vytlač si ho. Toto všetko a ešte viac ťa čaká v Enjoy Lab FRI UNIZA na Profesia days.