VIP Zóna

VIP Zóna je vyhradený priestor pre vystavovateľov Profesia days, ktorá je pre nich počas trvania veľtrhu oázou pokoja. Poskytuje vystavovateľom priestor na oddych, občerstvenie, obed a načerpanie nových síl.

Partneri VIP Zóny

Káva od Coffee Expert

logo Coffe experts

Česká firma s viac ako dvadsaťpäťročnou históriou pôsobiaca na českom a slovenskom trhu. Pod značkami COFFEE EXPERTS , WATER EXPERTS a AIR EXPERTS ponúkajú komplexné služby pre firmy v oblasti kávy, výdajníkov vody a čističiek vzduchu.

Viac zistíte na www.coffeeexperts.cz/sk.

 

Ovocie od FARMOVE

logo farmove

Doručujú čerstvé ovocie z fariem priamo do vašej kancelárie. Už od roku 2015 doručujú ovocie a iné dobroty do vyše 150 malých aj veľkých firiem. S nimi si vychutnáte sezónnu ponuku lokálneho aj zahraničného ovocia. Navyše, redukujeme cestu potravín z fariem, aby sme výrazne znížili emisie.

Viac zistíte na www.farmove.sk.

Pitný režim od DOLPHIN

logo dophin

Dolphin plní pramenitú vodu, zabezpečuje servis výdajníkov vody a dodáva vodu do firiem a domácností od roku 1997. Dolphin je kľúčovým európskym hráčom v oblasti poskytovania pitného režimu. V Dolphine sa zaviazali poskytovať svojim zákazníkom pitnú vodu s dôrazom na jej najvyššiu kvalitu spolu s najvyššou úrovňou služieb pre zákazníkov.

Viac zistíte na www.www.dolphin.sk.

 

Tyčinky od MARVA

logo Marva

MARVA je výrobca energetických tyčiniek nadštandardnej kvality podľa vlastnej receptúry, s dôrazom na šetrné spracovanie surovín na zariadeniach vlastnej konštrukcie a výroby. Túto rodinnú firmu založil horolezec Martin Varga v roku 2013. Vznikla prirodzene rastúcim dopytom po domácich tyčinkách, ktoré Martin vyrábal doma v kuchyni pre seba a svojich spolulezcov.

Viac zistíte na www.marva.sk.

 

Mary Kay líčenie

logo mary kay

Filozofia Mary Kay je jednoduchá: zaručujeme účinky, ktoré u daných prípravkoch sľubu- jeme. Spoločnosť Mary Kay investuje milióny dolárov na uskutočňovanie viac než 500 000 testov, aby sa uistila, že každý prípravok Mary Kay® dodrží tie najvyššie štandardy.

Viac zistíte na www.marykay.sk.

 

Masáže od Himaláj centrum

logo himalaj centrum

Relaxačné centrum so širokým spektrom služieb, ktoré funguje od roku 2012 ako chránená dielňa. Vedia pomôcť s akýmikoľvek problémami s pohybovým aparátom – klasické masáže, ďalších 20 rôznych druhov masáži, bankovanie, kranio sakrálna terapia, Breussova masáž alebo Dornova metóda, reflexná masáž chodidiel, prístrojová a manuálna lymfodrenáž. Vyhľadávanou procedúrou je aj individuálne cvičenie metódou SM systém.

Viac zistíte na www.himalajcentrum.sk.