speaker-info

Viktor Bielik

Športový fyziológ

Je podkutý odbornými vedomosťami získanými na Univerzite  Komenského v Bratislave a skúsenosťami nadobudnutými 15-ročnou praxou na klinike športovej medicíny. V rámci projektu Hýbsa Slovensko TV Markíza rozhýbaval a učil deti i rodičov, ako zdravo žiť. Bol jedným z hlavných účinkujúcich televíznej show Reštart TV JOJ. Vytvoril edukačný koncept pre firmy Fit24/7, kde učí zamestnancov, ako byť fit nielen v práci, ale aj v bežnom živote.

Moje prednášky

Chcem byť Fit, ale strácam sa v informačnom chaose

Ostrov zdravia

Táto prednáška je pre vás, ak vás zaujíma odpoveď aspoň na jednu z nasledujúcich otázok. Čo keď ma behať nebaví? A vtedy keď nie je na nič čas?  Hľadá sa motivácia # 1.  Prečo (ne)sledovať pôvod kalórii? Existuje diéta pre mňa? Vieme byť efektívni, koncentrovaní počas pracovnej doby aj vtedy, keď už ani štvrtá káva nezabrala?

Inšpirácia Motivácia Zdravie
Čítať viac

Existuje diéta pre mňa?

Ostrov zdravia

Prečo (ne)sledovať pôvod kalórii? Záleží čo zjem, aj kedy to zjem. Jeden môže jesť od rána do večera a je chudý ako prst a iný priberie aj zo šalátu.   Počas prednášky – odmeriame vám telesné zloženie – dáme pestrý, zdravý a hlavne chutný jedálny lístok – určíme, či ste rizikoví pre niektoré ochorenia (napr. cukrovka, hypertenzia) – odpovieme […]

Inšpirácia Motivácia Zdravie
Čítať viac