Sarah Weiss

Soapbox, tanečníčka Street Dance Academy

Sarah je tanečníčka zo Street Dance Academy, ktorá vyštudovala architektúru v Londýne. Možno ju poznáte z pódií, možno vďaka jej lifestyle fotografiám slovenských umelcov alebo ako aktívnu členku startupovej komunity.
Ako to už pri generalistoch býva, je ťažké zadefinovať ju jedným slovom. Keď vďaka tancu a svojej aplikácii pre tanečníkov ByBase precestovala svet, rozhodla sa vrátiť na Slovensko a zúžitkovať svoje skúsenosti v oblasti marketingu. Firma, ktorú rozbiehala s ilustrátorkou Deni Minar ju inšpirovala k založeniu prvej slovenskej reklamnej agentúry zameranej na Pinterest — Soapbox. Prostredníctvom nej sa venuje hlavne podpore malých a stredných podnikateľov v oblasti digitálneho marketingu. Popri Soapboxe pôsobí aj ako marketingová riaditeľka v slovenskom medtech startupe Powerful Medical.

Moje prednášky

Ako som našla dieru na trhu a založila prvú slovenskú pinterestovú agentúru

Hlavné pódium

Pinterest nie je iba “platforma s peknými obrázkami”. Digitálna marketérka Sarah v ňom objavila priestor, ktorému sa u nás nikto poriadne nevenuje. Založila prvú slovenskú pinterestovú agentúru, ktorá pomáha podnikateľom a firmám využiť ho ako plnohodnotný marketingový kanál.

Akčné ženy Inšpirácia Kreativita Motivácia Podnikanie
Čítať viac