speaker-info

Michal Repík

Slowlandia

Michal Repík študoval manažment a informačné technológie v Rakúsku a v Bratislave. Pred desiatimi rokmi opustil rozbehnutú kariéru a pohodlný život v Bratislave, vrátil sa do rodnej Nitry a spolu s manželkou začal obchodovať s čokoládou a sladidlami. Pred piatimi rokmi založil firmu SLOWLANDIA, špecializujúcu sa na prémiové orieškové produkty. Hneď v prvých rokoch s úplne neznámymi produktmi sa Michalovi podarilo zozbierať najprestížnejšie svetové potravinárske ocenenia v segmente a vybudovať si reputáciu pre svoj inovatívny prístup a nekompromisný postoj ku kvalite výrobkov.

Rodinná firma v Nitre dnes zamestnáva do 30 ľudí, všetko vyrába pod vlastnou strechou a stala sa symbolom úspešnej slovenskej potravinárskej firmy doma i v zahraničí. Michalove 3 deti a manželka sú pevnou súčasťou príbehu a komunikácie značky, a zároveň hlavnými ochutnávačmi a kritikmi Michalových orieškových a čokoládových kreácií. Sám sa označuje za vizionára a perfekcionistu, ktorý neznáša stereotyp.

Moje prednášky

Príbeh značky SLOWLANDIA alebo prečo ostať pracovať a žiť na Slovensku

Hlavné pódium

Značka Slowlandia je dnes synonymom úspešnej mladej slovenskej potravinárskej firmy, ktorá sa dokázala presadiť aj vo svetovej konkurencii. Podnikateľské začiatky však vôbec neboli ľahké. Čo bolo pre mladý pár motiváciou opustiť rozbehnutú kariéru v hlavnom meste, vrátiť sa do rodnej Nitry a vrhnúť sa do podnikania s produktami, ktorým spočiatku nikto neveril? Slowlandia chce byť dnes inšpiráciou pre […]

Inšpirácia Podnikanie Úspešní Slováci
Čítať viac