Mgr. Viera Pošíková

HR biznis partner MH Teplárenský holding, a.s.

S HR svetom sa stretla už počas práce na vysokej škole, no rozhodla sa uberať iným smerom. Dnes hovorí, že vďaka tomu má väčší prehľad, lepšie chápe súvislosti a vie sa lepšie vcítiť do potrieb manažérov a zamestnancov jednotlivých oddelení. Práca s ľuďmi si ju však našla a robí ju rada. Jej filozofiou je, že ak by sa všetci, ktorých práca nebaví, postavili zo svojej stoličky a presadli si na stoličku, ktorá by bola viac pre nich, svet by bol omnoho krajším miestom.

MHTH je plný profesionálov so srdcom na správnom mieste, ktorí svoju prácu robia na úrovni a s láskou. Vďaka ľuďom postupne budujeme nový, moderný MHTH, ktorého základom je firemná kultúra, profesionálne procesy, plochá organizačná štruktúra, čo podporuje otvorenú komunikáciu a prúdenie informácií. Viac o unikátnom programe Skúsenosť vs. Mladosť odprezentuje v prednáške.

Moje prednášky

Začni písať svoj príbeh u nás

Hlavné pódium

Aj veľký štátny moloch môže by cool. Na jednej strane naše skúsenosti, na druhej strane chuť učiť sa a rásť. Podporíme ťa, nech zažiariš a ver nám, výsledok príde nečakane skoro. Zažívame to denne. Presvedčia ťa reálne príbehy: Skúsenosť vs. Mladosť

Motivácia Práca
Čítať viac