speaker-info

Barbara “Babsy“ Jagušák

Módna redaktorka a moderátorka

Barbara „Babsy“  vyštudovala marketing a manažment na Middlesex University v Londýne. Už počas štúdia sa podieľala na organizácii rôznych podujatí pre Slovenský olympijský a paraolympijský výbor. Pracovné skúsenosti v oblasti PR a eventového manažmentu získala aj vďaka pôsobeniu v Bratislavskom kultúrnom a informačnom stredisku (BKIS), ako aj v agentúrach Herial a Viva Musica. Pred narodením dcéry pracovala v PR agentúre Dynamic Relations, kde zastrešovala PR komunikáciu pre klientov z energetiky a lifestylu. Už sedem rokov pôsobí ako módna redaktorka v Teleráne v TV Markíza, moderátorka spoločenských podujatí a PR manažérka projektu Fashion Revolution Slovakia. Podieľa sa tiež na dramaturgii a komunikácii módneho podujatia Fashion LIVE!. Zaujíma sa o udržateľnú módu a snaží sa šíriť myšlienku slow fashion.

Moje prednášky

Minimalizmus v móde

Zóna spoločenskej zodpovednosti

Je ekologická a etická móda jeden a ten istý pojem? Ako správne čítať etiketu pri kúpe nového oblečenia? Potrebujem vôbec nové oblečenie? Na tieto a na ďalšie otázky sa budeme v diskusii o móde pýtať Babsy, Bagbet a zakladateliek Šumné/Knižnica oblečenia. Diskusiou bude sprevádzať Roman Naništa zo Startitup.

CSR Diskusia
Čítať viac

Ako skĺbiť materskú a profesijný život?

Hlavné pódium

Kariéra a materská… Za kombináciou týchto dvoch slov väčšina z nás vidí ukážkový oxymoron. Jednoducho dve slová, ktoré si významovo protirečia. Veľakrát vám však až materstvo ukáže správnu cestu, ako skĺbiť starostlivosť o dieťa s profesijným životom. Mne materstvo ukázalo, čo chcem v živote robiť a hlavne som zistila, že sa dá práca skĺbiť s úlohou […]

Motivácia
Čítať viac