Profesia days podľa Lenky

Komunikatívnosť, informovanosť, kvalita materiálov, relevantnosť ponúk a originalita prezentácie. Päť kritérií v znamení ktorých sa niesla misia štyroch tajných agentov na tohtoročných Profesia days. Mala som tú česť byť jedna z agentiek v utajení. Do svojej roly som sa vžila, rovnako ako aj moji ďalší traja tajní spolupracovníci, s ktorými sme zažili dva dni plné zvedavých otázok, možných príležitostí, vychodených topánok, vypitých káv, zjedených koláčov a nekončiacich sa úsmevov. To všetko preto, aby sme mohli spoločne spomedzi všetkých vybrať jedného najlepšieho vystavovateľa, ktorý si právom prevzal svoj titul.

Ako čochvíľa končiaca študentka učiteľstva slovenského a anglického jazyka som šťastná, že som aj takýmto spôsobom mala možnosť poobhliadnuť sa po rôznych možných chodníčkoch, ktorými sa môžem po škole vydať. Už odmalička som totiž chcela byť všetkým možným, počnúc učiteľkou a končiac tajnou agentkou. 🙂

Vystavovateľov som sa pýtala všemožné otázky. Zaujímali ma najmä možnosti stáží, flexibilnej práce počas štúdia či rôzne benefity (možnosť jazykového vzdelávania, rastu, multisport karta/gym či iné výhody), ktoré ponúkajú svojim zamestnancom.

Proces výberu tých najlepších nebol vôbec jednoduchý. Konkurencia bola veľká, rozhodovali malé detaily. Diskutovali sme, argumetnovali sme, porovnávali sme až sme dospeli k jednohlasnému verdiktu. Titul Najvystavovateľ si od nás vyslúžila Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s., ktorá nás očarila nielen svojim vizuálom, pripravenou aktivitou (meranie InBody a následná konzultácia výsledkov) či množstvom informácií, ktoré nám umožnili aj pohľad “za oponu”, ale predovšetkým charizmatickým, priateľským a partnerským prístupom. V tesnom závese, na druhom mieste, skončila spoločnosť ING Hubs Slovakia so svojím pet-friendly officom, rakytníkovým shotom a inovatívnym prístupom. Trojicu najlepších vystavovateľov uzatvára Lidl Slovenská republika, v.o.s. so svojou pestrofarebnou ponukou, kypriacou energiou a zábavou.

Ďakujem Profesii za obohacujúcu skúsenosť, možnosť obhliadnuť si a porovnať množstvo zamestnávateľov z rôznych sfér a rozšíriť si obzory.

 

Prejsť na hodnotenie Soni