Miesto konania

Incheba Expo Bratislava 

Viedenská cesta 3-7
851 01 Bratislava

Ako sa dostať na veľtrh

Autom

Adresa:
Viedenská cesta 3-7

GPS súradnice:
48.133831,17.098902

Parkovanie:
Návštevníci majú k dispozícií priestranné parkovisko. Celodenné parkovanie stojí 6 €. Do Incheby vojdeš hlavným vchodom z Viedenskej cesty, z výstaviska sa vychádza na Einsteinovu ulicu.

 

Mestská hromadná doprava

Zo železničnej stanice

a) na zastávku Einsteinova: zo zastávky Hlavná stanica nastúpiš na linku č. 93 (smer Petržalka Vyšehradská), prestúpiš na zastávke Zochova na linku č. 80 (smer Kopčany alebo Petržalka Údernícka-Kúpalisko) a vystúpiš na zastávke Einsteinova. Zastávka sa nachádza blízko Incheba Expo.

b) na zastávku Aupark: zo zastávky Hlavná stanica nastúpiš na linku č. 93 (smer Petržalka, Vyšehradská) a vystúpiš na zastávke Aupark. Zo zastávky Aupark je to 10 minút peši do Incheba Expo.

 

NEZABUDNI! Ak cestuješ na Profesia days vlakom, využi 50% zľavu na cestovný lístok. Viac info tu.

Z autobusovej stanice

a) na zastávku Einsteinova: zo zastávky Autobusová stanica nastúpiš na linku č. 212 (smer ŽST Železná studienka), prestúpiš na zastávke Kollárovo námestie na linku č. 80 (smer Kopčany alebo Petržalka Údernícka-Kúpalisko) a vystúpiš na zastávke Einsteinova. Zastávka sa nachádza blízko Incheba Expo.

b) na zastávku Aupark: zo zastávky Autobusová stanica nastúpiš na linku č. 50 (smer Petržalka, Aupark) a vystúpiš na zastávke Aupark. Zo zastávky Aupark je to 10 minút peši do Incheba Expo.

 

Presné odchody spojov môžeš nájsť na www.imhd.sk/ba alebo v aplikácií Google Maps.

Miesto konania

Výstavisko Incheba Expo Bratislava nájdeš na Viedenskej ceste 3-7.

VIEW ALL Back