FAQ - Často kladené otázky

Je veľtrh pre návštevníkov zadarmo?
Cieľom veľtrhu príležitostí je pomáhať ľuďom pri hľadaní zamestnania, preto je vstup pre všetkých zadarmo. Je ale potrebné sa zaregistrovať, aby si získal vstupenku.

Je registrácia na podujatie potrebná?
Áno, registrácia je potrebná. Bez platnej vstupenky nebude návštevníkovi umožnený vstup na veľtrh. Ak vyplníš všetky informácie pri registrácii, si zaradený do súťaže skvelé ceny. Podmienky súťaže nájdeš tu

Môžem sa zaregistrovať aj na mieste podujatia?
Áno, môžeš. Ale trochu ťa to zdrží. Preto odporúčame zaregistrovať sa pred podujatím.

Ako sa dostanem na veľtrh?
Veľtrh príležitostí Profesia days sa uskutoční v priestoroch Spoločenského pavilónu, Trieda SNP 61. Na miesto sa pohodlne dostaneš MHD. Zo zastávky Staničné námestie (pri Autobusovej a Železničnej stanici) nastúpiš na električku č. 6 a odvezieš sa na zastávku SOŠ Automobilová. Zo zastávky SOŠ Automobilová je možné sa presunúť na miesto podujatia pešo (10 minút) alebo na tej istej zastávke nastúpiť na autobus č. X6 a vystúpiť na zastávke Spoločenský pavilón.

Cestovný poriadok mestskej hromadnej dopravy v Košiciach si môžeš pozrieť tu.

Aké firmy budú na veľtrhu hľadať zamestnancov?
Vystavovať bude množstvo zamestnávateľov. Ide o menšie i väčšie spoločnosti, ktoré hľadajú nových kolegov v oblastiach ako výroba, obchod, administratíva a mnoho ďalších. Zoznam vystavujúcich spoločností nájdeš tu.

V ktorý deň sa veľtrh uskutoční?
Veľtrh príležitostí sa uskutoční vo štvrtok 27. septembra 2018 od 09:00 do 19:30.

Dá sa pri budove parkovať?
Parkovanie je obmedzené, odporúčame zaparkovať v okolí alebo sa priblížiť inými prepravnými prostriedkami.

Čo všetko môžem na veľtrhu robiť?
Program je veľmi pestrý a zahrňuje širokú paletu aktivít. Môžeš sa inšpirovať a vypočuť si zaujímavých a úspešných spíkrov, či nechať si poradiť od odborníkov vo fachu. Aby ale všetko nebolo len o práci, pripravili sme pre teba aj zábavné aktivity, na ktoré sa môžeš tešiť už teraz.

Koho mám kontaktovať, keď som na veľtrhu niečo stratil/a?
Všetky veci, ktoré sa na veľtrhu nájdu, budú odovzdané na infostánok, kde sa môžeš na svoju stratenú vec informovať. Veci, ktoré nenájdu svojho majiteľa priamo na veľtrhu, budú zverejnené na stránke Nalezisko.sk pod kľúčovým slovom Profesiadays.

Kto organizuje podujatie Profesia days Košice?
Veľtrh príležitostí organizuje spoločnosť Profesia, ktorá prevádzkuje najväčší pracovný portál na Slovensku, Profesia.sk, kde sa môžeš informovať o voľných pracovných pozíciách doma aj v zahraničí.