Festival príležitostí ti prinesie inšpiratívne prednášky a workshopy

Festival príležitostí Profesia days prichádza už po tretíkrát do Košíc! Vo štvrtok 26. septembra sa v Spoločenskom pavilóne môžeš stretnúť so zástupcami viac ako stovky firiem z regiónu i z celého Slovenska.

Nebudú chýbať firmy z oblastí ako IT, administratíva, obchod a služby, bankovníctvo a financie, výroba a priemysel a ďalších. Okrem pracovných miest budú ponúkať odborné konzultácie a kariérne poradenstvo, ale aj modelové pohovory. Súčasťou budú aj jazykové a IT testovania s bezplatným certifikátom.

Keďže Profesia days nie sú obyčajným veľtrhom práce, ale festivalom príležitostí pre každého, na svoje si prídu aj tí, ktorí sú so svojou prácou spokojní, no majú chuť inšpirovať sa príbehmi známych a úspešných osobností z kultúry, športu či médií alebo rozšíriť svoje profesionálne vedomosti. Čekyho, adminov Zomri a ďalších si vypočuješ na hlavnom pódiu. Prednášky zamerané na rozvoj soft skills si zase vypočuješ na pódiu Master Class.

Novinkou tohto ročníka budú tzv. Ostrovy príležitostí – priestory vyčlenené pre workshopy a firmy pôsobiace v danej oblasti. Záujem o prácu v marketingu a IT je veľmi vysoký, práve preto sa tento rok môžeš tešiť na Ostrov kreativity a marketingu a Ostrov startupov & IT. Predstavia sa v nich zástupcovia lokálnych agentúr či marketéri z interných oddelení firiem, IT špecialisti a začínajúci či etablovaní podnikatelia. Tieto dva ostrovy doplní Ostrov zdravia zameraný na work-life balance, a teda ako zosúladiť osobný život s tým pracovným, čo je v dnešnej hektickej dobe veľmi aktuálne.

Vidíme sa 26. septembra 2019 od 9:00 do 19:00 v Spoločenskom pavilóne. Vstupenky zadarmo nájdeš na www.profesiadays.sk.