ZF Slovakia, a.s.
ZF Slovakia, a.s.

Kto sme

Nemecký koncern ZF je jedným z troch najväčších svetových subdodávateľov pre automobilový priemysel. Spoločnosť sa zaoberá výrobou hnacích a podvozkových systémov ako aj systémov aktívnej a pasívnej bezpečnosti pre automobilový priemysel. Spoločnosť má na Slovensku tri prevádzkové jednotky: Moduly hnacieho ústrojenstva v Trnave a Leviciach, kde sú tiež Moduly tlmenia a podvozkové komponenty.

Koho hľadáme

Na pozície špecialistov hľadáme kandidátov, ktorí: – majú ukončené VŠ vzdelanie (strojárskeho, resp. technického zamerania) – aktívne ovládajú nemecký alebo anglický jazyk Na pozície výrobných pracovníkov hľadáme kandidátov, ktorí: – majú ukončené SŠ vzdelanie (strojárskeho, resp. technického zamerania) – majú manuálne zručnosti a technické myslenie.

Čo ponúkame

Zaujímavý odmeňovací systém so širokou škálou finančných benefitov (13. a 14. plat, cestovný prispevok, … ) Nadštandardné lekárske prehliadky Výrazná dotácia stravy zamestnancom Darčekové poukážky Odborné školenia (aj v zahraničí) Jazykové kurzy Konto pracovného času Doplnkové dôchodkové sporenie Ponuka rekreačných pobytov pre zamestnancov

Požiadavky na kandidáta

Jazykové znalosti a úroveň
Anglický jazyk – B2 (Stredne pokročilý)
Nemecký jazyk – B2 (Stredne pokročilý)

Počítačové znalosti a úroveň
MS Excel – Pokročilý
MS Word – Pokročilý

Kde nás nájdete?

Vstupenka zadarmo