WALTER GROUP
WALTER GROUP

Kto sme

WALTER GROUP je s viac než 4 300 zamestnancami jedným z najúspešnejších rakúskych koncernov. WALTER GROUP má niekoľko hlavných obchodných činností, ktoré zabezpečujú nasledovné koncernové podniky: LKW WALTER - realizácia prepravy kompletných nakládok v celej Európe po ceste a kombinovanou dopravou, CONTAINEX - prenájom kancelárskych, skladových a sanitárnych kontajnerov a obchod s nimi v Európe.

Koho hľadáme

- Ukončené stredoškolské (OA, HA) alebo vysokoškolské vzdelanie ekonomického smeru - Špecializácia na manažment, zahraničný obchod, marketing, organizáciu alebo podobný ekonomický odbor - Dobré znalosti nemčiny (min. B1) - Ďalšie jazykové znalosti sú výhodou - Ochota presťahovať sa do Rakúska

Čo ponúkame

Kto sa rozhodne pre budúcnosť vo WALTER GROUP si volí výzvu. Požaduje sa plné nasadenie. V krátkom čase formujeme z absolventov ''Business Professionals''. Ponúkame istotu zdravej finančne silnej súkromnej spoločnosti, moderné pracovné prostredie a atraktívnu účasť na úspechu našej spoločnosti. U nás pracujú kolegyne a kolegovia z viac než 40 krajín.

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk: b1