WALTER GROUP
WALTER GROUP

Kto sme

WALTER GROUP je s viac než 3 600 zamestnancami jedným z najúspešnejších rakúskych koncernov. WALTER GROUP má niekoľko hlavných obchodných činností, ktoré zabezpečujú nasledovné koncernové podniky: LKW WALTER - realizácia prepravy kompletných nakládok v celej Európe po ceste a kombinovanou dopravou, CONTAINEX - prenájom kancelárskych, skladových a sanitárnych kontajnerov a obchod s nimi v Európe.

Koho hľadáme

Ukončené stredoškolské (OA, HA) alebo vysokoškolské vzdelanie ekonomického smeru - Špecializácia na manažment, zahraničný obchod, marketing, organizáciu alebo podobný ekonomický odbor. Dobré znalosti nemčiny (min. B1). Ďalšie jazykové znalosti sú výhodou. Ochota presťahovať sa do Rakúska.

Čo ponúkame

Kto sa rozhodne pre budúcnosť vo WALTER GROUP si volí výzvu. Požaduje sa plné nasadenie. V krátkom čase formuje z absolventov ''Business Professionals''. Ponúkame istotu zdravej finančnej silnej súkromnej spoločnosti, moderné pracovné prostredie a atraktívnu účasť na úspechu našej spoločnosti. U nás pracujú kolegyne a kolegovia z viac než 40 národností.