VUB banka, a.s.
VUB banka, a.s.

Kto sme

SME druhá najväčšia banka na Slovensku. Máme miesta po celej krajine. Preto ponúkame široký výber rôznych pracovných príležitostí. Vybrať si môžete zo siete, ktorá zahřňa: viac ako 160 retailových pobočiek, 8 Magnifica centier, viac ako 30 firemných pobočiek , ústredie na Mlynských Nivách v Bratislave , alebo ústredie na vysunutých pracoviskách v iných mestách, kontaktné centrum v Banskej Bystrici a Poprade, prostredníctvom dcérskych a pridružených spoločností pracoviská VÚB Leasing a VÚB Generali.

Koho hľadáme

VÚB, a.s. má záujem o motivovaných ľudí, ktorí majú chuť pracovať a ktorým vieme ponúknuť rôzne pracovné príležitosti v našej spoločnosti. Príď nás pozrieť na Profesia days a my Ti predstavíme naše voľné pracovné pozície!

Čo ponúkame

Zamestnanci spoločnosti VÚB banky tvoria skvelý tím špičkových odborníkov vo svojej oblasti. Spoločnosť im ponúka stabilitu v silnej nadnárodnej spoločnosti, zvýhodnené bankové produkty, možnosť práce z domu (home office), 4 dni VOĽNA nad rámec štandardnej dovolenky, príspevok na DDS, Multisport kartu, Medzinárodný program zdravotnej starostlivosti a mnoho ďalších výhod.