Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.

Kto sme

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s., je najväčšou zdravotnou poisťovňou s najdlhšou tradíciou, skúsenosťami so zdravotným poistením a s kvalitným odborným zázemím. VšZP napreduje, zviditeľňuje obrovskú snahu súčasného vedenia o zmenu a skvalitnenie služieb. Vďaka prebiehajúcim a pripravovaným aktivitám a zanietenosti celého tímu spoločnosti VšZP rastie vizibilita poisťovne a hrdosť zamestnancov, že sú jej súčasťou.

Koho hľadáme

Máš drive a chuť podieľať sa na povedomí značky VšZP? Prioritným cieľom našej spoločnosti je budovať modernú, kvalitnú a transparentnú inštitúciu, ktorej fungovanie bude prínosom pre poistencov, platiteľov, poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a predovšetkým pre našich zamestnancov. VšZP je spoľahlivý partner, ktorý si chce udržať zamestnancov a klientov.

Čo ponúkame

Pracovný pomer v najväčšej a najstabilnejšej poisťovni na Slovensku, v ktorej Vás zároveň čakajú: príspevky na rôzne životné udalosti (pracovné výročia, životné jubileá, narodenie dieťaťa, sociálna výpomoc), príspevok na III. pilier (doplnkové dôchodkové sporenie), kariérny rast a osobnostný rozvoj, 5 dní dovolenky nad rámec zákona, multisport program, príspevky na zdravotnú starostlivosť, letný a zimný bonus, flexibilný pracovný čas, sick day, teambuildingy, účasť na športových dňoch, dňoch zdravia a ešte kopec iného. Na našich zamestnancoch nám záleží a dávame im vždy to najlepšie.