Východoslovenská energetika Holding a.s.
Východoslovenská energetika Holding a.s.

 

 

Kto sme

Východoslovenská energetika Holding a.s. (VSE Holding) riadi svoje dcérske spoločnosti: Východoslovenská distribučná, a.s. - distribúcia elektriny; Východoslovenská energetika a.s. - dodávka elektriny; innogy Slovensko - dodávka zemného plynu a energetické poradenstvo; VSE Call centrum, s.r.o. Reprezentujeme ich v oblasti spoločenskej zodpovednosti a zároveň pre nich poskytuje služby v oblasti personalistiky, podnikateľského poradenstva, finančníctva a účtovníctva, IT a služieb pre zákazníkov. Na trhu pôsobíme viac ako 80 rokov a zamestnávame viac ako 1700 zamestnancov.

Koho hľadáme

Hľadáme nových kolegov na viacero atraktívnych pozícií. Na Profesia days sa chceme vymaniť z tradičného nazerania na našu spoločnosť, ako na zamestnávateľa výlučne elektrikárov. Zamestnáme aj špičkových IT-špecialistov, technikov, elektro-energetikov, manažérov, obchodníkov, právnikov a ďalších.

Čo ponúkame

Sme tradičná a stabilná, no zároveň moderná a inovatívna firma, ktorá sa stará o svojich zamestnancov. Uvedomujeme si, že ich spokojnosť je kľúčom pre úspešný chod našej spoločnosti, preto im poskytujeme mnoho zaujímavých benefitov, ktoré vnášajú rovnováhu do ich pracovného a súkromného života - 5 dní dovolenky naviac, ozdravné pobyt, možnosť pracovného rozvoja a mnohé ďalšie.