Veolia Energia Slovensko, a. s.
Veolia Energia Slovensko, a. s.

Kto sme

Skupina Veolia Energia Slovensko patrí medzi najväčších výrobcov a dodávateľov tepla na Slovensku. Ako kľúčový hráč v oblasti energetického hospodárstva má Veolia jedinečné odborné znalosti v oblasti energetickej účinnosti, správy vykurovacích a chladiacich sietí a výroby energie z obnoviteľných zdrojov. Ako partner miest a priemyselných podnikov skupina optimalizuje svoje nákupy energie, zabezpečuje rovnováhu vo svojom energetickom mixe zahrnutím obnoviteľných zdrojov energie a vykonáva potrebné zmeny na zlepšenie energetickej účinnosti svojich zariadení. Viac ako 25 rokov sa stará o teplo domova pre viac ako 90-tisíc domácností v 25 mestách. Od roku 2018 je i významný výrobca elektrickej energie a poskytovateľ podporných služieb pre prevádzkovateľa prenosovej sústavy. V rámci skupiny zabezpečuje aj služby pre priemyselných klientov a poskytuje riešenia v oblasti energetickej efektívnosti budov a ich komplexnú správu.

Koho hľadáme

Skupina Veolia Energia Slovensko zamestnáva približne 700 šikovných ľudí. Zamestnanci pôsobia naprieč celým Slovenskom v rôznych profesiách ako napríklad energetici, strojníci, elektrikári, údržbári, inštalatéri, technici, dispečeri, zvárači, mechanici - motorári, kuriči, technológovia, obchodníci, nákupcovia, zásobovači, finančníci, IT špecialisti, projektanti.

Čo ponúkame

Sme globálnym lídrom a na Slovensku pôsobíme od roku 1993, ponúkame preto prácu v stabilnej a neustále napredujúcej spoločnosti. Ponúkame priestor na sebarealizáciu, kariérny a odborný rast. Vďaka našej Nadácii Veolia Slovensko pomáhame svojim zamestnancom a záleží nám aj na našom okolí. Pracovné benefity: príjemné pracovné prostredie, motivujúce platové ohodnotenie, stravné lístky aj počas dovolenky, výhody vyplývajúce z kolektívnej zmluvy, "refferal program" - odmena za nájdenie nového kolegu, zľavy u partnerov, možnosť kariérneho rastu, účasť na medzinárodných projektoch. Vzdelávanie: jazykové vzdelávanie, certifikované kurzy, inšpiratívne workshopy, odborné konferencie. Work life balance a rodina: 2 dni voľna naviac, príspevok pri svadbe, príspevok pri narodení dieťaťa, voľno naviac pri rodinných udalostiach, regeneračný príspevok, podpora športu. Kultúra: teambuildingy, dobrovoľnícke akcie, vianočný večierok, interné súťaže.