Veolia Energia Slovensko a.s.
Veolia Energia Slovensko a.s.

Kto sme

Naša skupina Veolia Energia Slovensko je súčasťou energetickej divízie celosvetovej skupiny Veolia. Na Slovensku dodávame služby v oblasti energetiky viac ako 20 rokov. Našimi hlavnými činnosťami je výroba a distribúcia tepla a teplej úžitkovej vody, poskytovanie služieb priemyselným klientom a navrhovanie efektívnych energetických riešení.

Koho hľadáme

Hľadáme ľudí z rôznou úrovňou vzdelania na pozície v oblasti výroby, napr. šikovných strojníkov (kuričov), elektrikárov, horákarov, ako aj zamestnancov pre podpornú a administratívnu časť spoločnosti ako napr. finančný analytik, energetik, špecialista v oblasti ľudských zdrojov, asistentku či špecialistu nákupu. Viac informácií radi poskytneme v stánku.

Čo ponúkame

Ponúkame zaujímavú prácu v stabilnej spoločnosti, v ktorej má každý šikovný zamestnanec možnosť kariérne rásť. Zamestnancov vzdelávame a snažíme sa neustále zlepšovať ich pracovné prostredie. Popri množstve benefitov si naši zamestnanci môžu vychutnávať aj kávičku a čaj na pracovisku zadarmo bez obmedzenia. Príďte sa k nám ukázať!

Kde nás nájdete?