UPC Broadband Slovakia
UPC Broadband Slovakia

Kto sme

Prvá samostatná pobočka spoločnosti UPC pre švajčiarsky trh otvorená v Košiciach v lete v roku 2017. Naše Back Office centrum je zamerané na spracovanie administratívnych požiadaviek nemecky a francúzsky hovoriacich švajčiarskych klientov. Poskytujeme služby v oblasti telekomunikácií: internet, televízia a mobilné siete. Sme dynamicky sa rozvíjajúca firma s mladým a motivovaných kolektívom pracujúcim v príjemnom prostredí vo vynovených priestoroch v centre mesta.

Koho hľadáme

Kandidátov s aktívnym nemeckým jazykom, minimálne však na úrovni C1, so skúsenosťami v administratíve, prácou s databázami a aplikáciami. Kohokoľvek jazykovo a počítačovo zdatného, ochotného vzdelávať sa a reagovať na dynamické podmienky spoločnosti. Prax v Back Office/Call Centre nie je podmienkou, ale veľkou výhodou.

Čo ponúkame

Ponúkame školenia a vzdelávanie, využívanie cudzích jazykov na dennej báze, flexibilný pracovný čas, zľavy na služby UPC Broadband Slovakia, Metro kartu, Multisport kartu. Pre zamestnancov do 33 rokov 5 týždňov dovolenky.

Jazykové znalosti

nemecký jazyk: c1, c2

Počítačové znalosti

práca s databázami: Pokročilý