UPC BROADBAND SLOVAKIA
UPC BROADBAND SLOVAKIA

Kto sme

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o. patrí medzi vedúce spoločnosti na Slovensku, poskytujúce služby televízie (digitálnej a analógovej), širokopásmového vysokorýchlostného optického internetu a telefónie. Prostredníctvom televízie a internetu prinášame ľuďom chvíle neopakovateľnej zábavy. S nami sa pripájajú na internet i telefonujú, vďaka nám dokážu byť bližšie s tými, ktorých milujú. Sme značkou, ktorá pomáha malým každodenným okamihom vdýchnuť úžasnú silu. A spoločne pracujeme na tom, aby to tak bolo deň čo deň. Sme UPC. Sme súčasťou spoločnosti Liberty Global, jedného z vedúcich svetových poskytovateľov širokopásmových služieb, pôsobiaceho pod značkami Virgin Media, Telenet a UPC.

Koho hľadáme

Vítame zaangažovaných, zodpovedných a produktívnych ľudí, ktorí pridávajú hodnotu našim projektom a tímom. Zameriavame sa na prijímanie a udržanie tých najlepších, pričom neustále zdokonaľujeme zručnosti a schopnosti jednotlivcov a tímov. Ponúkame zázemie silnej a stabilnej spoločnosti a od našich nových kolegov očakávame predovšetkým chuť neustále sa zlepšovať.

Čo ponúkame

Veríme, že každý kolega i zákazník si zaslúžia, aby sme s ním jednali korektne a fér. Takže nech už robíme čokoľvek, robíme to skutočne starostlivo. Aby sa naši ľudia u nás cítili čo najlepšie ponúkame im: • bezpečné a stabilné pracovné prostredie –našou snahou je vytvoriť príjemné zázemie nielen pre prácu, ale aj socializáciu zamestnancov • pravidelnú spätnú väzbu – pravidelné hodnotenie medzi manažérom/tímlídrom a zamestnancom • podnetné pracovné úlohy – ktoré efektívne využívajú talent jednotlivca a motivujú ľudí k dosahovaniu cieľov • otvorenú komunikáciu – aktívne počúvanie, otvorená a neustála výmena informácií medzi našimi pracovníkmi • školenie a rozvoj – UPC ponúka rozvoj všetkým zamestnancom, ktorí majú chuť na sebe pracovať a zlepšovať svoje vedomosti a zručnosti. Zároveň je našim cieľom reagovať na potreby a požiadavky trhu a tým jednotlivých oddelení a ich manažérov.