Unicorn
Unicorn

Kto sme

Unicorn je renomovaná európska spoločnosť, ktorá patrí medzi najvýznamnejšie firmy poskytujúce komplexné služby v oblasti informačných a komunikačných technológií. Pôsobíme na trhu už od roku 1990 a za tú dobu sme vytvorili a prevádzkujeme 370 informačných systémov s 1 700 000 aktívnymi užívateľmi. Softwarové projekty realizujeme po celej Európe a našou ambíciou je byť prvotriednym celosvetovým systémovým integrátorom a dodávateľom IT riešení s vysokou pridanou hodnotou. Unicorn je spoľahlivý IT partner pre viac ako 300 významných firiem v 25 krajinách sveta. Spájame skúsenosti v IT a znalosti odvetvových vertikál v bankovníctve, energetike, utilitách, výrobe a obchode. Zamestnávame viac ako 2 000 odborníkov na IT v 20 vývojových centrách v Česku, Holandsku, na Ukrajine a na Slovensku. Najvýznamnejšou súčasťou skupiny Unicorn je Unicorn Systems, súkromná vysoká škola Unicorn College a internetová služba Plus4U.

Koho hľadáme

Radi medzi sebou privítame ľudí, ktorí sú šikovní, pracovití, otvorení a majú zmysel pre humor - tak, ako my. Hľadáme fajn ľudí, ktorým IT nie je cudzie, radi sa vzdelávajú, majú svoje hobby, sú prospešní nie len sebe, svojej firme, ale aj okoliu. U našich spolupracovníkov si ceníme spoľahlivosť, pracovitosť a chuť učiť sa nové veci. Do našich tímov hľadáme absolventov vysokých škôl, juniorných ale aj seniorných IT špecialistov na rôzne pozície - programátor, software architekt, projektový manažér, tester, analytik.

Čo ponúkame

Každému spolupracovníkovi dávame príležitosť rásť spolu s firmou. Keď u nás nastúpite na ktorúkoľvek pozíciu, máme pre vás pripravený prepracovaný program systematického vzdelávania, ktorý vám pomôže v kariérnej ceste. Vďaka širokému portfóliu našich klientov vám dáme možnosť pracovať na zaujímavých projektoch v oblasti, ktorá vás baví a uspokojuje. Získate tak cenné skúsenosti a nové zručnosti. Neoddeliteľnou súčasťou Unicornu je bohatý program firemných benefitov, priateľská firemná kultúra, nájdete u nás skvelých kolegov, s ktorými budete radi tráviť čas nie len v práci, ale aj mimo nej. Robíme to, čo nás baví a snažíme sa to robiť dobre. Zároveň si myslíme, že len človek, ktorý má dostatok priestoru pre svoj osobný život, dokáže mať rád i svoju prácu.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk: b1