Unicorn
Unicorn

Kto sme

Unicorn je dnes v Českej republike a na Slovensku renomovanou firmou, ktorá sa objavuje pravidelne v rebríčkoch najúspešnejších podnikov v regióne a je úplnou špičkou v odbore. Z pohľadu Európy je spoločnosť Unicorn vnímaná ako vynikajúci dodávateľ riešení v niekoľkých odvetviach. Najmä v energetike a bankovníctve sme automaticky zaraďovaní do výberových konaní, kde pravidelne vyhrávame. Našou ambíciou je byť prvotriednym svetovým systémovým integrátorom a dodávateľom IT riešení s vysokou pridanou hodnotou.

Koho hľadáme

Do Unicornu hľadáme fajn ľudí, ktorí budú rásť spoločne s firmou. Je nás viac ako 2 500 a stále potrebujeme ďalších spolupracovníkov. Pridaj sa k nám a buď spoločne s nami prospešný.

Čo ponúkame

- 5 dní voľna navyše - MultiSport kartu - Dlhodobú spoluprácu, pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu neurčitú od začiatku - Vzdelávacie aktivity (školenia, certifikácie, večerné školy, dlhodobé programy, trainee programy) - Netradičné plusy (windsurfing v Grécku, športové kempy na Karpathose, firemná chata v Špindlerovom Mlyne (CZ), apartmány v Chorvátsku) - Firemné akcie