TSS GRADE, a.s.
TSS GRADE, a.s.

Kto sme

Slovenská stavebná spoločnosť pôsobiaca už vyše 20 rokov na Slovenskom a Českom stavebnom trhu v odvetví dopravných stavieb so zameraním najmä na stavbu a rekonštrukciu železničných a električkových tratí. Do portfólia našich činností patrí zváranie koľajníc, brúsenie výhybiek a koľají, diagnostika koľajových tratí, vyhotovovanie montovaných a lisovaných izolovaných stykov ale aj dopravná činnosť.

Koho hľadáme

Hľadáme záujemcov s technickým, stavebným alebo ekonomickým vzdelaním so skúsenosťou zo stavebného odvetvia alebo mechanizácie. Sme otvorení aj spolupráci s absolventmi stredných odborných škôl alebo vysokých škôl s technickým alebo stavebným zameraním.

Čo ponúkame

Ponúkame zázemie stabilnej a úspešnej spoločnosti s pôsobením na slovenskom a českom trhu. - nadštandardné finančné ohodnotenie - podpora zamestnávateľa v odbornom raste a vzdelávaní - 2 krát ročne sick day - flexibilná pracovná doba - príspevok zamestnávateľa na DDS - príspevok pri narodení dieťaťa alebo pracovnom jubileu - možnosť práce z domu

Jazykové znalosti

: