Towercom, a.s.
Towercom, a.s.

Kto sme

Sme telekomunikačná spoločnosť, ktorá zabezpečuje rozhlasový a televízny signál pre takmer každú domácnosť na Slovensku. Poskytujeme najmä služby spojené s prevádzkou siete DVB-T, rozhlasových vysielačov, bezdrôtovej dátovej a satelitnej siete a prevádzkou rádiových zariadení s viac ako 60-ročnou históriou. Prostredníctvom nášho inovačného centra zavádzame nové riešenia do každodenného života.

Koho hľadáme

Uvítame nadšených absolventov aj skúsených ľudí z oblasti telekomunikácií, ktorým ponúkame príležitosť navrhovať s nami nové produkty a vylepšovať súčasné, či posilniť tím na oddelení technického rozvoja a využiť tak zaujímavé možnosti práce. Ponúkame priestor pre plánovanie a návrhy sietí, návrhy riešení pre našich významných klientov, zavádzanie a testovanie nových telco technológií.

Čo ponúkame

Ponúkame príležitosť pre ľudí, ktorí sa neboja zmien, chcú byť súčasťou diania a priložiť ruku k prerodu tradičnej spoločnosti na regionálneho lídra na trhu televíznych, rozhlasových a infraštruktúrnych služieb, ktorí prináša technologické novinky a služby s pridanou hodnotou nielen pre diváka.

Kde nás nájdete?