TMF Services Slovakia s.r.o.
TMF Services Slovakia s.r.o.

Kto sme

Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 1992 a zamestnávame viac ako 90 účtovníkov, mzdových účtovníkov, HR špecialistov a právnikov. Medzi naše hlavné oblasti poskytovaných služieb patria personálne a mzdové služby, účtovné a daňové služby, a taktiež korporátno-administratívne služby. Cieľom je poskytnúť im taký rozsah služieb, aby sa mohli naplno venovať svojim kľúčovým aktivitám.

Koho hľadáme

Hľadáme absolventov s ekonomickým vzdelaním, ktorí chcú budovať svoju kariéru v oblasti účtovníctva či mzdového účtovníctva, skúsených mzdových účtovníkov a účtovníkov s praxou v oblasti podvojného účtovníctva. Obsadzujeme aj pozície analytikov – interných konzultantov do nášho medzinárodného tímu Operations Transformations.

Čo ponúkame

Zamestnanci spoločnosti TMF Services Slovakia s.r.o. tvoria tím profesionálov, ktorí sú špičkoví odborníci vo svojej oblasti. Spoločnosť im ponúka zázemie medzinárodnej, stabilnej spoločnosti, profesionálny aj osobnostný rozvoj, možnosti kariérneho rastu, pracovné príležitosti aj na medzinárodnej úrovni, zodpovedajúce ohodnotenie a výbornú firemnú kultúru.