TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s.
TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s.

Kto sme

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. je obchodná spoločnosť so 100 % majetkovou účasťou štátu. Jedným z hlavných poslaní spoločnosti TIPOS je podpora športu a finančná pomoc projektom zo športovej, sociálnej a kultúrnej oblasti. Zdroje na túto podporu získava z prevádzkovania číselných lotérií, kurzových stávok, internetových hier a predaja stieracích žrebov. Víziou a misiou spoločnosti TIPOS je byť dlhodobo najúspešnejšia spoločnosť v sektore, ktorej prosperitu bude možné využívať na plnenie spoločensky zodpovedných misií, byť symbolom úspechu podnikateľského projektu v rukách štátu, byť lídrom v téme zodpovedného hrania a pomoci v otázke gamblingu a byť silným partnerom športu, kultúry a sociálnych projektov.

Koho hľadáme

TIPOS hľadá ľudí s motiváciou a chuťou pracovať, ktorí mu dodajú ten správny vietor do plachiet, a ktorí chcú byť súčasťou atraktívnej spoločnosti, ktorá má rokmi vybudované silné meno a hodnoty, ale neustále sa usiluje ich rozvíjať a ísť vpred. Sme stabilná slovenská spoločnosť, ktorá ponúka profesionálny rast v atraktívnom segmente a dynamicky sa rozvíjajúci kolektív. Hľadáme samostatných, flexibilných a zodpovedných zamestnancov, pre ktorých sú samozrejmosťou vlastnosti ako proaktivita a spoľahlivosť. Chceme získať kvalifikovaných pracovníkov, ktorí sú nositeľmi znalostí a skúseností hodnotných pre firmu a zároveň majú také pracovné nasadenie a postoje, že prispievajú k napĺňaniu cieľov organizácie a k dobrej nálade na pracovisku. Hľadáme profesionálny prístup, zodpovednosť, lojálnosť a úprimný úsmev na tvári.

Čo ponúkame

Staňte sa členom TIPOSu, najväčšieho donora športu na Slovensku, ale aj množstva CSR projektov v sociálnej a kultúrnej oblasti. Našou víziou je byť symbolom úspechu podnikateľského projektu pod záštitou štátu a byť lídrom v téme zodpovedného hrania. Ponúkame zázemie v stabilnej spoločnosti s viac ako 25 ročným pôsobením na slovenskom trhu, ktorá je členom Svetovej lotériovej asociácie (WLA). Ponúkame množstvo finančných benefitov (stravné na každý aj neodpracovaný pracovný deň, darčekové poukážky, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, Multisport karta, finančné príspevky pri rôznych životných udalostiach zamestnanca, odmeny a ďalšie nefinančné benefity (napr. dovolenka nad rámec zákona, možnosť profesionálneho rozvoja, lístky na hokejovú Extraligu, možnosť zapojiť sa do firemných súťaží). Snažíme sa našim zamestnancom vytvárať čo najlepšie pracovné podmienky. Zaujímame sa o ich názory a podnety v podobe pravidelných prieskumov spokojnosti. Na základe spätnej väzby tak vieme prijímať opatrenia a posúvať našu spoločnosť vpred.Spokojní zamestnanci, s ktorými sa zaobchádza spravodlivo, slušne a s rešpektom, sú totiž hlavným pilierom každej úspešnej spoločnosti. KARIÉRNE PODMIENKY - ponúkame Vám zázemie stabilnej spoločnosti, - garantujeme Vám pravidelnú mesačnú mzdu vyplatenú vždy vo výplatnom termíne, - príjemné a dynamické pracovné prostredie. ODMENY PRE ZAMESTNANCOV - priznanie mesačnej variabilnej zložky už od prvého dňa práce u nás, - odmena pri pracovných výročiach 15, 20 a 25 rokov (odmena za vernosť), - finančné bonusy vyplácané dvakrát ročne PODPORA ZVÝŠENIA KVALITY ŽIVOTA - týždeň platenej dovolenky na zotavenie nad rámec zákona, - podpora rovnováhy medzi pracovným a súkromným životom, - príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier), - mobilný telefón aj na súkromné účely. ŠPORT A ZDRAVIE - možnosť dochádzania do práce na bicykli a priestor na bezpečné uloženie bicykla, - MULTISPORT karta so zaujímavým finančným príspevkom od zamestnávateľa, - podpora zamestnancov v účasti na rôznych športových podujatiach, - „proticovidové balíčky“ (respirátory, rúška vitamínové balíčky, sprej na dezinfekciu rúk). SOCIÁLNE AKTVITY, PODPORA ZAMESTNANCOV A ICH RODÍN napr. balíčky pre deti zamestnancov pri akciách MDD a Mikuláša, organizovanie akcií pre deti zamestnancov SOCIÁLNY FOND - príspevky pri rôznych životných udalostiach - príspevok na kultúru, relax, rôzne služby a tovar (darčekové poukážky), OSTATNÉ - otvorená komunikácia so zamestnancami a väčšia transparentnosť, - deň otvorených dverí členov predstavenstva, - firemné raňajky s členmi predstavenstva, - rôzne charitatívne akcie, do ktorých sa zamestnanci môžu dobrovoľne zapojiť.