TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s.
TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s.

Kto sme

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. je obchodná spoločnosť so 100 % majetkovou účasťou štátu. Jedným z hlavných poslaní spoločnosti TIPOS je podpora športu a finančná pomoc projektom zo športovej, sociálnej a kultúrnej oblasti. Víziou a misiou spoločnosti TIPOS je byť dlhodobo najúspešnejšia spoločnosť v sektore, ktorej prosperitu bude možné využívať na plnenie spoločensky zodpovedných misií, byť symbolom úspechu podnikateľského projektu v rukách štátu, byť lídrom v téme zodpovedného hrania a pomoci v otázke gamblingu a byť silným partnerom športu, kultúry a sociálnych projektov. Dôležitou súčasťou našej zodpovednej firemnej kultúry je rešpektovanie rôznorodých skupín zamestnancov a zamestnankýň.

Koho hľadáme

Hľadáme takých ľudí, ktorí sú ochotní vyjsť zo svojej komfortnej zóny, chcú na sebe pracovať, vzdelávať sa a prevziať za svoju prácu zodpovednosť. Mali by disponovať základnými technologickými, ale aj mäkkými zručnosťami, ktoré sú v tejto dobe bežne žiadané. Stanú sa totiž súčasťou spoločnosti, ktorá má rokmi vybudované silné meno a firemné hodnoty. Hľadáme ľudí, ktorí naše firemné hodnoty rešpektujú.

Čo ponúkame

Ponúkame zázemie v stabilnej spoločnosti s 30 ročným pôsobením na slovenskom trhu, ktorá je členom Svetovej lotériovej asociácie (WLA). Snažíme sa všetkým vytvárať čo najlepšie pracovné podmienky. Zaujímame sa o názory a podnety zamestnancov a zamestnankýň v podobe pravidelných prieskumov spokojnosti. Ponúkame množstvo finančných a nefinančných benefitov, ako napríklad: STABILITU, RÓZNE FINANČNÉ PRÍSPEVKY, PODPORU PRI ŠPORTE A ZVYŠOVANÍ KVALITY VÁŠHO ŽIVOTA, ČI OSOBNÉHO ROZVOJA.

Počítačové znalosti

MS OFFICE: Pokročilý