Textilehouse for Eurotrade
Textilehouse for Eurotrade

Kto sme

Textilehouse je firma, ktorá sa už 20 rokov zaoberá triedením druhotného odpadu a predajom secondhandového oblečenia v 8 krajinách Európy. Momentálne sme leadrom na trhu v predaji oblečenia z druhej ruky, v tomto roku sme otvorili novú triediareň s kapacitou triedenia 25 000 ton ročne.

Koho hľadáme

Ak sa rozhodnete stať sa členom nášho teamu, mala by vás baviť móda, ľudia, rýchly chod predajne. U nás ste celý deň v pohybe, pracujete s tovarom, ktorý k nám meral dlhú cestu z rôznych krajín sveta. Nájdete u nás kúsky od značiek z Európy, Škandinávie, USA, preto ich prezentácii venujeme veľkú pozornosť. Budete inšpirovať našich zákazníkov, pomôžete im orientovať sa vo svete značiek.

Čo ponúkame

Sme spoločnosť s rodinnou atmosférou, kde základnými hodnotami sú dôvera a rešpekt. Práca u nás je dobre finančne ohodnotená, ponúkame nástupný plat 700,- Eur brutto, máme pre vás pripravený obratový bonusový systém, ako aj bonusy za kvalitne odvedenú prácu, gastrolístky, školenia, welness pobyty. Pokiaľ ste ambiciózna, mate u nás možnosť kariérneho rastu.