Synpulse
Synpulse

Kto sme

Synpulse je medzinárodná consultingová spoločnosť s viac ako 25 ročnou tradíciou. Naše kancelárie môžete nájsť vo Švajčiarsku, UK, Nemecku, Rakúsku, USA, Singapure, Filipínach v Indii alebo v Hong Kongu. Medzi našich klientov patria najväčšie zahraničné banky, poisťovne a zaisťovne. V bratislavskom office môžete nájsť najväčší developerský tím v rámci Synpulsu, ale aj kolegov, ktorí zastrešujú consultingovú časť. Ako jediná pobočka na svete otvárame čisto nové Centre of Excellence pre anglickú poisťovňu, kde budeme zastrešovať všetky potrebné procesy pre nášho klienta, aby fungovalo všetko tak ako má. V Synpulse si veľmi zakladáme na dobrých vzťahoch a zamestnanci u nás nie sú len nejaké čísla, ale každý si je u nás rovný. Vzťahy utužujeme pravidelnými teambuildingovými akciami, ktorých je niekedy až príliš veľa.

Koho hľadáme

Mladých ľúdí, ktorí hľadajú stabilné miesto, kde sa môžu mnoho naučiť, ale zároveň využiť už aj doteraz nadobudnuté skúsenosti. Nakoľko sú naši klienti z bankovníctva a poisťovníctva uvítame u nás aj ľudí s touto praxou. Máme otvorené pozície pre úplnych začiatočníkov,ale aj seniornejších záujemcov. Neváhaj sa zastaviť v našom stánku, kde Ti radi povieme viac a určite nájdeme pozíciu vhodnú práve pre Teba. :)

Čo ponúkame

Predovšetkým výborný kolektív ľudí a atmosféru v kancelárii akú nikde inde nenájdeš. Z klasických benefitov sú to spoločné raňajky, obedy a večere 5 dní dovolenky navyše, Multisport karta, game room, ProCare, cestovné poistenie, športové aktivity, jazykové, ale aj rôzne iné kurzy, flexibilný pracovný čas a mnoho ďalšieho sa chystá :)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk: b2, c1, c2