SWEP Slovakia s.r.o.
SWEP Slovakia s.r.o.

Kto sme

SWEP je rýchlo rastúca medzinárodná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, ktorá sa venuje vytváraniu riešení pre splnenie energetickej výzvy na celom svete, výrobou spájkovaných výmenníkov tepla. Na Slovensku úspešne pôsobime už 10 rokov a vďaka švédskej kultúre, ktorá je pre nás inšpiráciou, ponúkame stabilitu a príjemné pracovné prostredie. Sme jednotkou na trhu spájkovaných výmenníkov tepla. Sme súčasťou globálnej korporácie Dover Corporation, ktorá združuje naše výrobné jednotky vo Švédsku, v USA, v Malajzii, na Slovensku a v Číne. Vo SWEPe ponúkame viac než len prácu – ponúkame príležitosť na kariéru bez hraníc. SWEP sa usiluje o rekordný rast a silnú pozíciu na trhu a preto hľadáme ľudí, ktorí myslia environmentálne, podnikateľsky a majú otvorenú myseľ pre nové projekty.

Koho hľadáme

Máme záujem o ľudí, ktorí nás budú inšpirovať, a ktorí zároveň chcú byť inšpirovaní nami. Nakolľko sme strojárska spoločnosť, hľadáme prevažne technické pozície v oblasti údržby, servisných technikov, nástrojárov, ale aj napríklad IT pozície.

Čo ponúkame

Nadštandardný systém finančných aj nefinančných benefitov. Veľmi príjemne pracovné prostredie, v ktorom preferujeme otvorenú a neformálnu komunikáciu. Nehráme sa na autority, máme svoje pravidlá a ciele, ktoré sa však dajú dosiahnúť aj inak, než len nadčasmi a tlakom. V správani voči zamestnancom, ale aj zákazníkom presadzujeme švédsku kultúru, ktorá je daná našou materskou spoločnosťou. Sme zástancami tzv. "work-life balance", čiže vyrovnanému pracovnému času a súkromnému životu. A ponúkame aj rôzne možnosti spoločenského či športového vyžitia v rámci nášho SWEPrepre programu. U nás sa určite nudiť nebudete! :)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk: b1

Počítačové znalosti

Microsoft Office: Pokročilý