Svet zdravia a.s.
Svet zdravia a.s.

Kto sme

Sieť polikliník ProCare a nemocníc Svet zdravia patriacich do skupiny Penta Hospitals International nájdete takmer vo všetkých regiónoch Slovenska. Našou víziou je stať sa prvou voľbou pre pacientov a inšpirovať ostatných, aby zlepšili zdravotníctvo v strednej a vo východnej Európe. V súčasnosti v rámci Slovenska spravujeme 17 všeobecných nemocníc a 12 polikliník. Meníme tvár zdravotníctva na Slovensku. Dizajnujeme nové procesy, k pacientom pristupujeme zodpovedne neustálym zvyšovaním bezpečnosti a kvality poskytovanej zdravotnej starostlivosti. Od roku 2012 sme do našich nemocníc a polikliník investovali viac ako 120 miliónov eur. Našim dlhodobým cieľom je zvyšovať kvalitu a bezpečnosť zdravotnej starostlivosti. Ako prví v Európe sme zaviedli systém umelej inteligencie IBM Watson for Oncology v desiatich nemocniciach. Ten pomáha lekárom presnejšie stanovovať liečbu pre onkologických pacientov. V roku 2018 sme spustili prvý systém robotickej prípravy liekov v michalovskej nemocnici. Vďaka nemu sa výrazne eliminuje riziko nesprávneho podania liekov. Úspešne sa nám darí znižovať výskyt nozokomiálnych nákaz, o ktorých ako jediní transparentne informujeme aj verejnosť. Postupne akreditujeme polikliniky a nemocnice, aby ich kvalita bola štandardizovaná a dlhodobo garantovaná. Súčasťou našej siete je aj Nemocnica novej generácie Svet zdravia Michalovce, ktorú sme otvorili koncom roku 2017. Zároveň intenzívne pracujeme na tom, aby sme v roku 2021 otvorili koncovú Nemocnicu novej generácie v Bratislave.

Koho hľadáme

Odbornosť a ľudský prístup sú pre nás vždy prvoradé. Liečiť a pomáhať si vyžaduje veľkých ľudí, s ktorými spoločne budujeme lepšie zdravotníctvo na Slovensku. Hľadáme ľudí, ktorí chcú využiť príležitosť získať nové skúsenosti, zaujímavú prácu, atraktívne odmeňovanie a možnosti ďalšieho osobného rastu v ProCare a Svet zdravia.

Čo ponúkame

Spoločnosť Svet zdravia získala v roku 2017 v ankete Najzamestnávateľ 2. miesto ako najatraktívnejší zamestnávateľ v kategórii Nemocnice a zdravotná starostlivosť. Ponúkame stabilné zamestnanie, odborné tréningy a školenia, zdravotnú starostlivosť pre zamestnanca a tri blízke osoby, zľavové karty.