SOS electronic s.r.o.
SOS electronic s.r.o.

Kto sme

SOS= Supplier Of Solutions (Dodávateľ riešení). Sme nadnárodný distribútor elektronických súčiastok pre priemyselnú výrobu. Už viac ako 27 rokov fungujeme na trhu elektronických súčiastok, s priamym zastúpením v 6 krajinách, komunikujeme v 6 jazykoch, našim zákazníkom dodávame tovar a služby do viac ako 100 krajín sveta. Od roku 2013 sme súčasťou silného nemeckého holdingu Conrad Electronic. Špecializujeme sa na overené svetové značky s dôrazom na design-in. Zákazníci si na nás najviac cenia individuálnu obsluhu a poradenstvo. To by však nebolo možné bez kvalitných ľudí v našom tíme. Naši zamestnanci sú pre nás najväčšou hodnotou a tak sa ku nim aj správame. Možno aj vďaka tomu sme jednou zo spoločností, ktoré boli v roku 2015 medzinárodnou agentúrou Aon Hewitt ocenené titulom Best Employer.

Koho hľadáme

Neponúkame „zamestnanie“. Ponúkame životné riešenie pre vysoko motivovaných ľudí, ktorí na sebe neustále pracujú, radi a rýchlo sa učia nové veci, neuspokoja sa s tým čo je, ale neustále hľadajú nové a lepšie riešenia. Znalosť elektronických súčiastok je veľkým plusom, znalosť angličtiny je nevyhnutnosťou. Študentom SŠ, VŠ s vynikajúcimi študijnými výsledkami ponúkame popri štúdiu možnosť vypomáhať nám s rôznymi druhmi prác (práca s databázou súčiastok, výpomoc pri balení súčiastok) s perspektívou trvalej práce po ukončení štúdia. Absolventom SŠ, VŠ s preukázateľnými úspechmi (vynikajúce študijné výsledky, mimoškolské aktivity, umiestnenia v súťažiach, pracovné aktivity) ponúkame zaujímavú prácu vo vynikajúcom medzinárodnom tíme s viacerými možnosťami uplatnenia. Nadaným ľuďom vychádzame v ústrety tým, že „šijeme„ pozíciu na človeka, nie naopak. Úspešným ľuďom s pracovnými skúsenosťami a vynikajúcimi pracovnými výsledkami ponúkame zodpovednú prácu v stabilnej spoločnosti, seriózne ohodnotenie, ľudský prístup, možnosť ďalšieho odborného a osobného rastu.

Čo ponúkame

K svojim zamestnancom pristupujeme korektne a ľudsky. Každý nový kolega absolvuje po nástupe prostredníctvom našej firemnej SOS Academy komplexné zaškolenie na danú pozíciu. Ďalej ponúkame možnosť systematického odborného vzdelávania prostredníctvom vzdelávacích programov a jazykových kurzov. Pri preukázaní manažérskych schopností umožníme kariérny rast. V závislosti od druhu pracovnej pozície ponúkame možnosť pohyblivej pracovnej doby. V práci strávime tretinu dňa, preto je pre nás prioritou, aby sme ju strávili v príjemnom, čistom a modernom pracovnom prostredí využívajúc pri tom najnovšie technológie. Firemné átrium je oáza plná zelene, kde môžeme počas pracovných prestávok načerpať novú energiu. Obedy máme zabezpečené priamo vo firemných priestoroch s možnosťou širokého výberu jedál a ovocím navyše. Máme možnosť využívať služby súkromného zdravotníckeho zariadenia, čo nám zvyšuje kvalitu života a značne šetrí náš čas. Na prekonanie malých zdravotných problémov máme možnosť využiť Sick day. Ak sme v predchádzajúcom roku nevymeškali ani jeden deň, dostaneme deň voľna navyše. Z radu finančných benefitov sú určite zaujímavé napríklad príplatok na dovolenku, možnosť firemnej pôžičky, alebo možnosť kúpy tovaru za zvýhodnené ceny u dohodnutých partnerov. Prostredníctvom neinvestičného fondu už roky pomáhame tým, ktorí sú na pomoc takého druhu odkázaní. Zakladáme si na dobrých medziľudských vzťahoch, preto v rámci balíka firemných benefitov umožňujeme našim ľuďom okrem iného rôzne športové a iné voľnočasové aktivity. Každoročne sa tešíme na náš už tradičný vianočný večierok, ktorý sa však nesie v netradičnom duchu a kostýmoch. V našej spoločnosti máme vytvorené podmienky pre sebarealizáciu každého člena tímu. Či túto možnosť využijeme, závisí len od nás. Možno aj z týchto dôvodov patríme medzi spoločnosti s najnižšou fluktuáciou.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk: b1, b2, c1, c2