SLOVNAFT, a.s.
SLOVNAFT, a.s.

Kto sme

Skupina SLOVNAFT je integrovanou rafinérsko-petrochemickou skupinou. Kľúčovou spoločnosťou skupiny je SLOVNAFT, a.s., ktorá sa zaoberá najmä spracovaním ropy v jednej z najkomplexnejších európskych rafinérií a veľkoobchodným a maloobchodným predajom pohonných hmôt. Slovnaft prevádzkuje najväčšiu sieť čerpacích staníc v SR. Spoločnosť patrí na Slovensku k lídrom v oblasti CSR a firemnej filantropie, významne podporuje šport, kultúru, vzdelávanie, mládež a revitalizáciu životného prostredia. Magazín Forbes zaradil značku Slovnaft medzi najhodnotnejšie slovenské značky. Skupina SLOVNAFT je členom medzinárodnej Skupiny MOL.

Koho hľadáme

Hľadáme absolventov vysokých škôl a univerzít s praxou maximálne jeden rok po ukončení štúdia do nášho talentového absolventského programu Growww, ktorí by radi naštartovali svoju kariéru v medzinárodnej spoločnosti, v Skupine MOL, ktorá je materskou spoločnosťou Slovnaftu. Rovnako nájdu u nás uplatenie aj skúsení experti a špecialisti v rôznych oblastiach. V Slovnafte sa viete uplatniť v oblasti Financií, HR, IT, Marketing, Retail, Správa majetku, Výroba, Údržba a mnohé iné. No a v neposlednom rade hľadáme aj pracovníkov na technické pozície do rafinérie, petrochémie ako aj na údržbu.

Čo ponúkame

Slovnaft patrí dlhodobo medzi TOP zamestnávateľov na Slovensku. Ponúka stabilné zamestnanie aj nové výzvy, širokú ponuku benefitov a starostlivosti o zamestnancov ako 13. plat, vianočnú odmenu, motivačné odmeny, mesačný príspevok na šport, rekreáciu, vzdelávanie či kultúru, palivové karty, príspevok pri narodení dieťaťa aj škôlku pre deti zamestnancov, nadštandartné stravovanie, pracovnú flexibilitu, celoročnú zdravotnú starostlivosť v sieti poliklinik ProCare, rôzne firemné podujatia, športové a záujmové kluby, firemné dobrovoľníctvo a pod. Zamestnanci sa môžu rozvíjať v odborných zručnostiach vďaka interným aj externým vzdelávacím programom a podporujeme zamestnancov v dobrovoľníckych aktivitách. V Slovnafte a v celej Skupine MOL pracujeme v rôznych krajinách a na rôznych pracovných pozíciách, no všetci zdieľame tie isté štyri firemné hodnoty. Naše hodnoty sú piliermi našej firemnej kultúry a hlavnými zásadami ako zmeniť Slovnaft a celú Skupinu MOL na lepšiu spoločnosť. Úspech spoločnosti Slovnaft je zásluhou všetkých jej zamestnancov.