Slovenské elektrárne, a.s.
Slovenské elektrárne, a.s.

Kto sme

Slovenské elektrárne, a.s. sú spoločnosťou, v ktorej pracuje približne 3800 zamestnancov v 2 jadrových elektrárňach, 1 jadrovej elektrárni vo výstavbe, 2 tepelných elektrárňach a vo viac ako 30 vodných elektrárňach na celom Slovensku. Podľa disponibilného inštalovaného výkonu 4176 MWe sú SE, a.s. najväčším výrobcom elektrickej energie na Slovensku a druhým najväčším v strednej a východnej Európe.

Koho hľadáme

V našich tímoch radi privítame osobnosti s niekoľkoročnými skúsenosťami, ale rovnako aj absolventov, ktorí u nás nájdu rôzne príležitosti pre svoj profesijný a odborný rast.
Hľadáme ambicióznych ľudí s technickým myslením, ktorí sú pripravení využiť svoje doterajšie skúsenosti a ktorí sú otvorení prijímať poznatky špičkových odborníkov, ktorí pôsobia v energetike desaťročia.

Čo ponúkame

Ponúkame zaujímavú prácu pre široké portfólio kandidátov od špecialistov s technickým zameraním, až po pozície právnikov a manažérov v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou. Naše dynamické prostredie je otvorené pre ľudí, ktorí chcú byť súčasťou unikátnych projektov (medzi ktoré dostavba jadrovej elektrárne jednoznačne patrí) a ktorí sa chcú priamo podieľať na implementácii rôznych zmien.

Požiadavky na kandidáta

Jazykové znalosti a úroveň
Anglický jazyk – B2 (Stredne pokročilý)

Kde nás nájdete?