Skupina GSK
Skupina GSK

Kto sme

GSK (GlaxoSmithKline) je globálna vedecko-zdravotnícka spoločnosť, ktorej poslaním je zlepšovať kvalitu ľudského života tým, že umožňujeme ľuďom robiť viac, cítiť sa lepšie a žiť dlhšie. Vyvíjame, vyrábame a poskytujeme širokú škálu liekov, vakcín a produktov osobnej starostlivosti. GSK na Slovensku tvoria tri spoločnosti so sídlami v Bratislave a v Leviciach.

Koho hľadáme

Máme miesta pre najlepších! Ak máte radi zmeny, lákajú Vás výzvy, radi sa učíte nové veci, chcete pracovať v medzinárodnom tíme a kladiete dôraz na odborné argumenty, pridajte sa k nám! Máme množstvo príležitostí pre skúsených odborníkov/čky ako aj absolventov/ky technických odborov, prírodných vied, farmácie, marketingu a mnohých ďalších.

Čo ponúkame

Úspech našej spoločnosti závisí od skúseností a motivácie našich zamestnancov, preto je našim záväzkom ich rozvoj. Spoločnosť GSK ponúka svojim zamestnancom mnoho príležitostí kariérneho rozvoja s cieľom rozvíjať ich potenciál a napĺňať pracovné ambície v oblasti promócie a distribúcie produktov, marketingu, administratívy, inžinieringu či výroby.

Kde nás nájdete?