Siemens Healthineers
Siemens Healthineers

Kto sme

Siemens Healthineers, we pioneer breakthroughs in healthcare. For everyone. Everywhere. Neustále uvádzame na trh prelomové inovácie umožňujúce zdravotníckym pracovníkom poskytovať najvyššiu kvalitu v oblasti zdravotnej starostlivosti pre pacientov. Naše portfólio, zahŕňajúce in-vitro a in-vivo diagnostiku ako aj systémy pre diagnostické a terapeutického zobrazovania a inovatívnu onkologickú starostlivosť, je kľúčové pre klinické rozhodovanie a liečebné postupy. Medzi naše silné stránky radíme najmä pochopenie potrieb pacientov, precíznu terapiu, ako aj digitálnu, dátovú a umelú inteligenciu (AI). Vďaka nim sme schopní zvládnuť najväčšie výzvy v oblasti zdravotnej starostlivosti. Našou snahou je budovať na týchto pilieroch pomoc v boji proti najhrozivejším ochoreniam na svete pre zlepšenie kvality výstupov a umožnenie prístupu k zdravotnej starostlivosti. Náš tím tvorí 66 000 oddaných zamestnancov vo viac ako 70 krajinách, ktorí so zanietením posúvajú hranice možností v zdravotníctve pre zlepšenie životov ľudí na celom svete.

Koho hľadáme

Naša spoločnosť chce byť zamestnávateľom pre tých, ktorí túžia po neustálom vzdelávaní, inováciách a chcú byť priekopníkmi prelomových objavov v zdravotníctve. Pre každého. Na dosah.

Čo ponúkame

V Siemens Healthineers nepracujeme na obyčajných technických projektoch, ale vyvíjame softvér, ktorý skutočne pomáha. Výsledok našej práce slúži lekárom a medicínskym špecialistom na celom svete. Tí vďaka nemu dokážu lepšie a rýchlejšie diagnostikovať a liečiť ľudí. Našou každodennou náplňou práce je prinášať inovatívne riešenia, ktoré pomáhajú zachraňovať životy. Ak aj ty chceš, aby tvoja práca mala vyšší zmysel a dosah na kvalitu života ľudí na celom svete, pozri sa na niektoré z našich IT+ projektov a voľné pozície v nich. Okrem zaujímavých projektov v oblasti výskum a vývoja high tech medicínskych zariadení ti ponúkame aj prácu v troch sektoroch: 1. IT 2. Financial HUB (Shared service organisation) 3. Manufacturing Keďže od roku 2022 sa Ultrazvuk bude nielen vyvíjať ale aj vyrábať. Ako supportné oddelenie vzniká Finančná divízia - Shared service organization, ktorá ponúka prácu v oblasti účtovníctva a ekonomiky.

Jazykové znalosti

Anglický: b2

Nemecký: b1