Schindler výťahy a eskalátory, a. s.
Schindler výťahy a eskalátory, a. s.

Kto sme

Schindler výťahy a eskalátory a.s. je dcérska spoločnosť medzinárodného koncernu Schindler s centrálou vo Švajčiarsku. Je svetovou jednotkou v predaji eskalátorov a európskou jednotkou v predaji výťahov. Výrobky koncernu Schindler denne prepravia miliardu ľudí po celom svete. Spoločnosť Schindler založil pán Robert Schindler v Luzerne v roku 1874. Od tých čias si koncern Schindler udržiava švajčiarsky štandard a kvalitu. Hlavným sídlom spoločnosti je Ebikon vo Švajčiarsku. Koncern má svoje výrobné závody a pobočky na všetkých kontinentoch a za úspechom spoločnosti stojí viac ako 58.000 pracovníkov zamestnaných vo viac ako 100 krajinách po celom svete. Koncern Schindler je tiež prvou firmou "západného sveta", ktorá vstúpila v roku 1980 do Číny, založením priemyselného joint venture (Peking). Spoločnosť Schindler výťahy a eskalátory a.s. pôsobí na slovenskom trhu od roku 1995.

Koho hľadáme

Snažíme sa byť preferovaným dodávateľom v našom odvetví. Hľadáme ľudí, ktorý budú vytvárať veľkú pridanú hodnotu pre našich zákazníkov. Chceme vytvoriť miesto pre váš rast a rozvoj v spoločnosti Schindler. Aktuálne obsadzované pozície:
Servisný technik výťahov
Servisný technik eskalátorov
Montér výťahov

Čo ponúkame

• zázemie predného hráča na trhu v oblasti predaja výťahov a eskalátorov na Slovensku i vo svete
• zaškolenie v technickej oblasti a ďalšie vzdelávanie, odborný rast a perspektívu
• firemné auto aj na súkromné účely (po skúšobnej dobe)
• v prípade potreby sa postaráme o ubytovanie v Bratislave
• Schindler Cafetéria (možnosť čerpania bodov v oblasti šport, kultúra, vzdelávanie, relax, apod.), príspevok na DDS nad rámec zákona
• odmeny pri pracovnom výročí, pri narodení dieťaťa, za odporúčanie uchádzača o zamestnanie a ďalšie