Schaeffler Kysuce, spol. s r.o. 
Schaeffler Kysuce, spol. s r.o. 

Kto sme

Firma Schaeffler Kysuce, spol. s r.o. je strojárska firma zameraná na výrobu guľkových ložísk a ložiskových jednotiek pre oblasť Industrie a Automotive. Je súčasťou nadnárodnej spoločnosti Schaeffler. Bola založená v r. 1999 v Kysuckom Novom Meste cca 10 km od Žiliny a v súčasnosti zamestnáva viac ako 5200 zamestnancov. Medzi našich najvýznamnejších zákazníkov patria firmy BMW, Daimler, Porsche, Tesla a Volkswagen.

Koho hľadáme

Hľadáme výrobných pracovníkov rôzneho zamerania: elektrikár, mechanik, brusič, montážnik, pracovník kaliacej linky, sústružník, operátor CNC strojov. Taktiež hľadáme odborníkov strojárskeho zamerania: špecialista kvality, technológ kalenia/trieskového obrábania/brúsenia, aplikačný inžinier, technický výpočtár, skúšobný inžinier, inžinier spätnej analýzy, projektový manažér, špeialista pre simuláciu materiálových tokov, konštruktér ložiska/jednoúčelových strojov, PLC programátor.

Čo ponúkame

◾13./14. plat ◾ jazykový príplatok ◾ dochádzkový bonus ◾ odmeňovanie za zlepšovacie návrhy ◾ príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia ◾ príspevok na jazykové vzdelávanie ◾ podujatia organizované pre zamestnancov ◾ stabilné pracovné miesto v zahraničnej spoločnosti ◾ kompletný program zaškolenia ◾ sebarealizácia na zodpovednej pozícii s možnosťou odborného a profesijného rastu ◾ 37,5 hod. pracovný týždeň

Jazykové znalosti

anglický jazyk: b2

nemecký jazyk: b2

Počítačové znalosti

MS Office: Pokročilý